شاخه‌ها

محصولات یونا (Uona)

uona-banner

یونا (Uona) به مدیریت حسین یزدی فعایت خود را در زمینه ی تولید بافت ( ریش ، سبیل ، ابرو و ... ) از سال 1386 آغاز نمود. حسین یزدی خود دوره های آموزش چهره پردازی را زیر نظر اساتیدی همچون عبدا… اسکندری و امیر اسکندری از سال 1378 آغاز کرد و توانست رزومه ای پربار را از همکاری با پیشکسوتان سینمای ایران جمع آوری نماید. او در سال 1386 موسسه پیشگامان جلوه تصویر پارسیان را با شماره ی 2637 به ثبت رساند و رسما فعالیت خود را در زمینه ی تولید انواع پروستیکس با انواع متریال روز آغاز نمود.
یزدی در بدو تاسیس شرکت خود به تحقیق و بررسی پیرامون مشکلات تولید انبوه ریش و سبیل و راهکارهای رفع آنها پرداخت و در کمتر از دو سال توانست نتایجی جالب و قابل توجهی را به دست بیاورد. یونا برای نخستین بار محصولاتی بسیار با کیفیت را بدون نیاز به اندازه گیری های حضوری تولید نمود و توانست در این راستا بسیار موفق عمل نماید. گروه هنری یونا موفق به اخذ تائیدیه کیفیت از اعضای وقت انجمن چهره پردازان سینمای ایران در سال 1389 برای محصولاتش گردید.
این شرکت در حال حاضر با داشتن مجوز رسمی از وزارت فرهنگ . ارشاد اسلامی تولید و عرضه ی انواع پکیج های اسپشیال گریم را در دستور کار خود قرار داده و در راستای افزایش اقتدار و افتخار هنر چهره پردازی ایران گامی هایی موثر برداشته است. 
در فروشگاه ارشاکو انواع بافت و لوازم گریم برند پونا اصل با قیمت مناسب عرضه می گردد. 

نمایش 1 - 14 از 14 آیتم
نمایش 1 - 14 از 14 آیتم

منو

مقایسه 0
021-55591338