فروشگاه اینترنتی ارشاکو روش های مختلفی بمنظور راحتی شما مشتریان محترم فراهم کرده که در اینجا به شرح این روش ها می پردازیم:

1. پرداخت از طریق درگاه اینترنتی


ارشاکو به منظور ارائه ی خدمات سریع ، آسان و کم هزینه ، سامانه ی پرداخت اینترنتی را برای مشتریان خود در هنگام ثبت سفارش در نظر گرفته است . کلیه ی کاربران می توانند هزینه ی منظور شده در سبد خرید خود را به صورت آنلاین از طریق درگاه اینترنتی پرداخت نمایند .   
توجه داشته باشید که پس از مشاهده ی عبارت « پرداخت با موفقیت آمیز به انجام رسیده است » عملیات پرداخت به اتمام رسیده است و رزرو خرید شما انجام شده است . اکنون شما می توانید منتظر دریافت سفارش خود باشید .

2. پرداخت درمحل پس از دریافت کالا (سراسر کشور)معمولا افراد بسیاری تمایل دارند که هزینه ی سفارش خود را به صورت نقدی پس از دریافت محصول پرداخت نمایند ، ارشاکو برای این دسته ازمشتریان خود نیز طرحی را با عنوان پرداخت در محل ارائه کرده است .
بنابراین این نوید را به کلیه ی هموطنان سراسر کشور می دهیم که در صورت تمایل می توانند هزینه ی سفارش خود را هنگام دریافت کالا درب محل، به صورت نقدی پرداخت نمایند .

3. پرداخت از طریق کارت به کارتارشاکو درانتها روش دیگری را نیز برای افرادی که امکان پرداخت از طریق روش های مذکور ندارند را ارائه کرده است . امروزه تقزیبا تمام مردم با پرداخت وجه به صورت کارت به کارت آشنایی دارند از این رو تصمیم گرفته ایم که با ارائه ی شماره ی کارت بانکی ارشاکو برای مشتریانمان ، پرداخت هزینه ی سفارش را برای این سری از کاربران نیز میسر و آسان کنیم .
نحوه ی پرداخت از طریق کارت به کارت می تواند به دو صورت انجام شود :
•    از طریق سامانه های پرداخت اینترنتی با روش کارت به کارت
•    مراجعه ی مستقیم به نزدیک ترین دستگاه ATM (عابر بانک)

شماره کارت : 6221061203320033      شماره حساب : 30100261426604  بانک پارسیان

به نام مسعود ارشادی اسکوئی


آشنایی مختصری با فرایند پرداخت اینترنتی :
پرداخت اينترنتي چيست؟
پرداخت اينترنتي به پرداختن پول از طريق اينترنت، در قبال دريافت کالا يا خدمات اطلاق مي شود فلذا کلیه ی مشتریان ارشاکو می توانند اين پرداخت را بدون نياز به حضور فيزيکي در بانک يا فروشگاه و از طريق اينترنت انجام دهند . در واقع خريدار با استفاده از کارت بانکي خود مي تواند از اينترنت خريد کند و هزینه ی سفارش آن را همان موقع پرداخت نمايد .
امکان پرداخت اینترنتی در ارشاکو برای تمام صاحبان کارت های عضو شتاب ملی، صادرات، پارسیان، سامان، اقتصاد نوین، پاسارگاد، ملت، کشاورزی، توسعه صادرات، صنعت و معدن، سینا و کارآفرین وجود دارد .

فرایند پرداخت اینترنتی :
کم و بیش ، همه با نحوه ی پرداخت اینترنتی آشنایی دارند و می دانند که باید اطلاعاتی که در صفحه ی پرداخت از آنها پرسیده می شود را با صراحت پاسخ گویند . در هنگام خريد اينترنتی 4 پارامتر کارت بانکی از شما پرسيده می شود که مختصر توضیحی رادر مورد هر یک از آنها ارائه می کنیم :

شماره 16 رقمي درج شده بر روی کارت . 1
روی تمامی کارت های بانکی این شماره ی 16 رقمی را مشاهده خواهید کرد .

2 . رمز خريد اينترنتي يا رمز دوم
رمز خريد اينترنتي، با رمزی که شما هنگام استفاده از دستگاههای خود پرداز ATM وارد می نمائيد متفاوت می باشد. در اکثر بانک ها زمانی که کارت خود را تحويل می گيريد، رمز خريد اينترنتی نداريد. براي فعال کردن رمز خريد اينترنتی يکي از کارهاي زير را انجام دهيد:
•    اکثر بانک ها امکان تعريف رمز خريد اينترنتی را در دستگاههای ATM خود قرار داده اند. به دستگاه خودپرداز بانک خود مراجعه کنيد. کارت خود را وارد کنيد و بخش عمليات رمز را انتخاب کنيد. در بخش رمز دوم يا رمز اينترنتی، رمز خود را تعريف کنيد.
•    به شعبه بانک خود مراجعه کنيد و بگوييد می خواهم رمز خريد اينترنتی دريافت کنم. اگر بانکتان بانک خوبی باشد حتماً راهنمایی می شويد .

3 . کد  CVV2
کد CVV2 به صورت يک عدد 3رقمی و یا 4 رقمی مانند شمارۀ 16 رقمی حک شده روی کارت، بر روي اکثر کارت ها حک شده است.

4 . تاريخ انقضاء
تاريخ انقضاء هم روي اغلب کارت های بانکی حک شده است. اگر روی کارت شما تاريخ انقضاء وجود ندارد، نگران نباشيد. از عدد 12 به جای ماه و از 99 به جای سال انقضای کارت استفاده نماييد .


محصولات بازدیدشده

محصولی وجود ندارد

منو

مقایسه 0