شاخه‌ها


روش‌های ارسال

مخصوص تهران :

مشتریان تهرانی می توانند از بین روشهای ارسال فوری، ارسال با پیک موتوری و ارسال اقتصادی یا با تخفیف یکی را انتخاب نمایند که در ذیل هر کدام شرح داده شده است . 
هماهنگی‌ های لازم در صورت نیار در مورد تاریخ و زمان تحویل سفارش، قبل از ارسال، از طرف ارشاکو با مشتری (تحویل گیرنده سفارش) انجام می‏‌شود.

ارسال اقتصادی یا با تخفیف : با انتخاب این روش کالای شما با قیمت بسیار پایین برای خریدارانی که پرداخت انلاین و با درگاه اینترنتی انجام می دهند و برای آن دسته از خریدارانی که روش پرداخت در هنگام تحویل را انتخاب میکنند هزینه ارسال در صورت امکان با تخفیف ارسال خواهد شد به صورتی که مقداری را مشتری و مقداری را ارشاکو پرداخت خواهد کرد .مدت زمان تحویل به پیک در روش ارسال اقتصادی بین 2 تا 3 روز کاری خواهد بود.

ارسال فوری : سریعترین روش ارسال در روزها و ساعات کاری است که 3 تا 8 ساعته محصول را به شما تحویل خواهیم داد.هزینه ارسال در این روش به عهده خریدار است .

ارسال با پیک موتوری : 1 تا 2 روز کاری زمان تحویل کالا خواهد بود.

نکته 1: در روش های ارسالی "اقتصادی" و "پیک موتوری" تحویل مرسوله در ساعت خاص امکان پذیر نیست و فقط در روش ارسال "فوری" تعیین زمان از سوی خریدار میسر است.

نکته 2 : در روش "اقتصادی یا با تخفیف" ارسال از طریق پست سفارشی برای خریدار صورت می گیرد .

نکته 3 : در روش "پیک موتوری" در صورتیکه ظرفیت ارسال با پیک موتوری پر شده باشد با پست پیشتاز برای خریدار ارسال خواهد شد.

سراسر کشور :

سفارش‌هایی که محل تحویل آنها خارج از شهر تهران است، با استفاده از سرویس ارسال اقتصادی یا با تخفیف و دو نوع پست پیشتاز و سفارشی ارسال می‏‌شوند که هر کدام در ذیل توضیح داده شده است.
پس از پردازش سفارش و تحویل به پست، زمان تقریبی تحویل سفارش ارسالی بسته به محدوده جغرافیایی و مقصد سفارش متغیر است.
لازم به ذکر است در مناسبت‌های خاص و روزهای پایانی سال سفارش‌‏های ارسالی از طریق پست، ممکن است به دلیل وجود ترافیک در سرویس‌‏های پستی با کمی تاخیر به دست مشتریان برسد.
در صورتی که منتظر دریافت سفارش خود از طریق سرویس پست هستید، می‌توانید مرسوله خود از طریق سایت شرکت پست به آدرس زیر رهگیری کنید:
itemtracking.post.ir

توجه: در مواردی که ارسال توسط شرکت پست انتخاب می گردد، مسئولیت فروشگاه تحویل سفارش بصورت صحیح و سالم و در بازه زمانی اعلام شده و ارسال کد پیگیری از طریق ایمیل برای مشتری می باشد. در این موارد فروشگاه مسئولیتی در قبال تاخیر در ارسال یا مشکلات احتمالی آن ندارد. در این موارد و به منظور احتیاط بیشتر، فروشگاه کالا را تا سقف ممکن بیمه می نماید (در صورتیکه شرکت مربوطه بیمه ارسال داشته باشد) تا نگرانی از بابت خسارت احتمالی برای مشتریان وجود نداشته باشد.

ارسال اقتصادی یا با تخفیف : با انتخاب این روش کالای شما با قیمت بسیار پایین برای خریدارانی که پرداخت انلاین و با درگاه اینترنتی انجام می دهند و برای آن دسته از خریدارانی که روش پرداخت در هنگام تحویل را انتخاب میکنند هزینه ارسال در صورت امکان با تخفیف ارسال خواهد شد به صورتی که مقداری را مشتری و مقداری را ارشاکو پرداخت خواهد کرد.مدت زمان تحویل به پست در روش ارسال اقتصادی بین 4 تا 7 روز کاری خواهد بود و با پست سفارشی ارسال می شود.(تفاوت این روش با روش پست سفارشی ، مدت زمان تحویل در تحویل به شرکت پست است)

پست پیشتاز : 2 تا 3 روز کاری زمان تحویل کالا به پست خواهد بود.

پست سفارشی : 2 تا 5 روز کاری زمان تحویل کالا به پست خواهد بود.


منو

مقایسه 0
021-55591338