محصولات سامسونگ (Samsung)

samsung_banner

سامسونگ (Samsung) توسط لی بیونگ چول به عنوان یک شرکت بازرگانی در سال 1938 تاسیس شد. سه دهه ی اول فعالیت این شرکت به فعالیت در زمینه های مختلفی همچون ارائه خدمات بیمه ، هوافضا ، مبادلات اوراق بهادار و خرده فروشی سپری شد.
در اواخر دهه 1960 بود که گروه سامسونگ به طور رسمی در عرصه ی الکترونیک وارد شد و در دهه 1970 نیز ورود خود را به صنعت کشتی سازی اعلام نمود.
از دهه 1990 سامسونگ فعالیت خود را جهانی کرد و امروز به عنوان یک شرکت چند ملیتی و چندین شرکت خووشه ای در کره جنوبی در حال فعالیت است . به طوری که چیزی در حدود 20% از تولید ناخالص کره جنوبی متعلق به تولیدات این شرکت می باشد.
محصولات سامسونگ با تنوع بسیار بالا و در دسته های متعددی چون لوازم خانگی سامسونگ ( از تلویزیون سامسونگ تا یخچال و فریز سامسونگ ) ، گوشی هوشمند سامسونگ ( سامسونگ S8 و سامسونگ نوت 8 از جدیدترین های این کمپانی است ) ، دوربین عکاسی دیجیتال سامسونگ و .. تولید می گردند ؛ اما تمرکز اصلی این کمپانی بر روی صنایع الکترونیک، گوشی تلفن همراه و نیمه رساناها متمرکز می باشد. 
در فروشگاه ارشاکو محصولات سامسونگ اصل با قیمت مناسب عرضه می گردد.

در سال 1987 ، لی بیونگ در گذشت و گروه سامسونگ به 4 گروه مستقل تقسیم گردید. گروه سامسونگ، گروه شینسگائه، گروه سی‌جی و گروه هانسول
دفتر مرکزی سامسونگ در سئول واقع شده و سهام آن در بورس نیویورک معامله میشود. در سال 2015 سامسونگ دفتری مشابه با مکعب روبیک در دره سیلیکون ، در 70 کیلومتری جنوب شرقی سانفرانسیسکو ، ساخت که موجب افزایش 3000 میلیون دلاری ارزش این کمپانی گردید. این اقامتگاه 1.1 میلیون فوت مساحت دارد و بیش از 2000 کارمند را در خود جای داده است. 

بیشتر
نمایش 1 - 10 از 10 آیتم
نمایش 1 - 10 از 10 آیتم

منو

مقایسه 0
021-55591338