محصولات تریا (tria )

tria-banner

تریا (tria ) ( تریا بیوتی ) یک شرکت متخصص در ساخت و تولید دستگاه های لیزر خانگی می باشد که در سال 2003 در کالیفرنیای امریکا ، توسط مخترعین لیزر لایت شیر تاسیس گردید. هدف از تاسیس شرکت تریا بیوتی تولید دستگاه های لیزری است با کارایی کاملا مشابه نمونه های کلینیکی ، با این تفاوت ککه بزای بهره گیری از دستگاه لیرز تریا بیوتی نیازی به پزشک و یا اپراتور دوره دیده نبوده و هر شخص می تواند به راحتی در منزل از آن استفاده نماید. این اختراع نوین چنان انقلابی در دستگاه های لیزر ایجاد نمود که توانست جوایز گوناگونی را در سرتاسر جهان از آن خود کند. 
نخستین دستگاهی که توسط تریا بیوتی معرفی گردید دستگاه لیزر خانگی دایود جهت رفع موهای زائد بود که در واقع تنها دستگاه لیزر خانگی نیز محسوب می شد. این کمپانی پس از آن در سال 2010 با معرفی دستگاه خانگی لیزر تریا بیوتی بلو لایت با هدف از بین بردن لک و جوش پوستی و در سال 2012 با معرفی دستگاه تریا بیوتی لیزر خانگی فرکشنال جهت از بین بردن چروک پوستی و جوانسازی پوست ، توانست استفاده از لیزر را در حیطه ای بسیار وسیع به خانه ها برده و گام عظیمی در درمان های لیزری بردارد. همچنین لازم به ذکر است که کلیه محصولات تریا بیوتی دارای تاییدیه از FDA امریکا می باشد. 

در فروشگاه اینترنتی ارشاکو محصولات تریا بیوتی اصل با قیمت مناسب ارائه می شود.

با گذشت بیش از یک دهه از استفاده از دستگاه های لیزر در کلینیک ها و بهره گیری درماتولوژیست ها از این تکنولوژی جهت درمان مشکلات پوستی ، شرکت تریا بیوتی توانست با اختراع نخستین دستگاه لیزر خانگی و تولید انبوه آن ، درمان بسیاری از مشکلات پوستی را بسیار راحت تر و کم هزینه تر کند. 
با بررسی های که بر روی مصرف کنندگانن محصولات تریا بیوتی صورت گرفته ، نتایج حاصل شده پس از تکمیل دوره های درمانی با درمان های کلینیکی برابری داشته و چه بسا عملکردی بهتر را نیز نتیجه داده است. عملکرد بالا ، کاربری آسان و عدم داشتن عوارض مصرف ، از مهمترین عواملی است که استفاده از محصولات تریا توسط اکثر پزشکان و متخصصان توصیه شده است. با تمام موارد مثبتی که در صورت استفاده از این محصولات وجود دارد اما مواردی جهت منع مصرف نیز در مورد هر دستگاه عنوان گردیده که در صورت استفاده موجب بروز مشل خواهد بود . بنابر این توصیه اکید می شود پیش از اقدام به تهیه و استفاده از لیزرهای خانگی حتما موارد مصرف و دستورالعمل را مطالعه نموده و در صورت لزوم با پزشک مشورت نمایید. 

بیشتر
نمایش 1 - 7 از 7 آیتم
نمایش 1 - 7 از 7 آیتم

محصولات بازدیدشده

محصولی وجود ندارد

منو

مقایسه 0