شاخه‌ها

محصولات پانوژ (Panouge)

Panouge-banner

پانوژ (Panouge) در سال 1948 توسط موریس مویز در فرانسه تاسیس شد. او نخست فعالیت خود را با تجارت اسانس آغاز نمود و در سال 1984 نام خانه ی عطر پانوژ را برای کمپانی خود در نظر گرفت و فعالیتش را بر روی تولید روایح مدرن متمرکز نمود. 
نخستین رایحه ای را که این کمپانی رسما معرفی نمود عطر مردانه پانوژ بیزنسمن در سال 184 بود. پس از آن در سال 1988 عطر زنانه پا نوژ کنیز نیز به عنوان نخستین عطر زنانه این برند ، روانه ی بازار گردید. این کمپانی تا سال 2017 بیش از 20 رایحه را در لیست محصولات پانوژ وارد نموده که از این میان می توان به روایحی چون عطر پانوژ زنانه پرل ریر اینتنس ، ادکلن مردانه پانوژ پرل ریر بلک ادیشن ، عطر پانوژ مردانه پاریس سانداستورم و ادکلن زنانه پانوژ پرل ریر به عنوان جدید ترین های این برند اشاره نمود. 
در فروشگاه ارشاکو عطر و ادکلن برند پانوژ اصل با قیمت مناسب عرضه می گردد.

در سال 1995 برند  پانوگ (Panouge)  تحت مدیریت جدیدی قر ار گرفت و به صورت تخصصی قرار شد تا عطرهای تولید با هویت و مفهم خاص خود و تحت یک داستان تولید شوند. و ماساکی ماتسو شیما اولین طراح ژاپنی بود که این طرح را توسعه داد. این کمپانی در تولید روایح خود با عطرسازان بنامی چون Jean Jacques, Francis Kurkdjian و Raphael Haury همکاری داشته است. 

بیشتر
نمایش 1 - 6 از 6 آیتم
نمایش 1 - 6 از 6 آیتم

کد QR

محصولات بازدیدشده

محصولی وجود ندارد

منو

مقایسه 0