شاخه‌ها

محبوب ترین برچسب ها

  محصولات ممو (Memo)

  Memo-banner

  ممو (Memo) یک خانه عطرسازی فرانسوی است که در سال 2007 تاسیس شد. این کمپانی ارائه گر مجموعه ای از عطرهای هنری و مدرن است که با وفاداری به شیوه ها و ریشه های عطرسازی فرانسه، توسط یک زوج ماجراجو و دوستدار سفر به نام کلارا و جان مولوی، راه اندازی شد. داستان "مِمو"، پس از ملاقات این زوج آغاز می شود. در این ملاقات، این دو متوجه می شوند که احساسات مشترک و دیدگاه های یکسانی در رابطه با سفر به نقاط بکر و ماجراجویی در سرزمین های دور دست دارند و بدین ترتیب، داستانه عاشقانه این زوج هنرمند و ماجراجو، با سفر به نقاط مختلف جهان، آغاز می شود و در نهایت منجر به ارائه ی یک مجموعه ی نفیس از روایح بی نظیر می گردد که در حال حاضر طرفداران بیشماری را در سرتاسر جهان به خود جلب کرده است. 
  این کمپانی ورودش به دنیای عطرهای لاکچری را با معرفی 4 رایحه ی زنانه اعلام نمود. کلکسیون روایح ممو پاریس تا سال 2018 توانسته 33 عطر و ادکلن را در خود جای دهد که در این میان می توان به عطر هایی چون عطر ممو پاریس افریکن لدر و ادکلن ممو پاریس راشن لدر با رایحه ی مشترک میان زنان و مردانه ، به عنوان آخرین کارهای این برند فرانسوی اشاره نمود. 
  در فروشگاه ارشاکو عطر و ادکلن برند ممو پاریس اصل با قیمت مناسب عرضه می گردد. 

  کلارا و جان مولوی ، در همکاری با گروه طراح و نیز هنرمند عطرساز، Alienor Massene، کار ساخت عطرهای ممو را در سال 2006 آغاز کردند و پس از طی فرایندی طولانی و ساعت ها کار و آزمایش بر روی ایده ها و طرح های مختلف، نخستین مجموعه از عطرهای این لاین عطرسازی در سال 2007 به جهان عطر معرفی شد. علاوه بر معرفی چندین مجموعه از عطرهایی نفیس و تحسین بر انگیز تا به امروز، خانه ممو، فعالیت های خود را در زمینه محصولات بهداشتی و روغن های معطر حمام و نیز ساخت عطرهای سفارشی توسعه داده است. در این بخش، نگاهی خواهیم داشت به عطرهای این خانه که در قالب پنج مجموعه ارائه شده اند.


  بیشتر
  نمایش 1 - 5 از 5 آیتم
  نمایش 1 - 5 از 5 آیتم

  کد QR

  محصولات بازدیدشده

  محصولی وجود ندارد

  منو

  مقایسه 0