شاخه‌ها

محصولات آلفرد دان هیل ( alfred dunhill )

alfred-dunhill-banner

آلفرد دان هیل ( alfred dunhill ) یک خانه مد انگلیسی است که متخصص در لباس مردان، کالاهای لوکس و لوازم جانبی است. این کسب و کار در سال 1893 زمانی آغاز شد که آلفرد دانهیل تنها 21 سال داشت و کار در سراجی پدرش را برعهده گرفت. صنعت اتومبیل سازی در آن دوران مورد توجه بود و از همین رو آلفرد تصمیم گرفت مغازه ی سراجی پدر را به یک فروشگاه لوازم جانبی خودرو تبدیل نماید. او فعالیت خود را بوق ، لامپ و ساعت های داشبورد آغاز کرد. در کنار این فعالیت Dunhill پالتوهای چرمی، عینک ایمنی و لوازم جانبی دیگر را برای رانندگان نیز تهیه می کرد. در سال 1907 دانهیل نخستین فروشگاه توتون و تنباکوی خود را نیز افتتاح نمود و در سال 1910 نیز کارخانه تولید پیپ دانهیل را تاسیس کرد. قدم نهادن در دخانیات نقطه ی عطف موفقیت آلفرد دانهیل بود. وی تانست در مدت زمان اندکی فروشگاه های خود را در پاریس و نیویورک نیز افتتاح نماید.  Dunhill همچنین در سال 1963 تولید سیگار را نیز تحت نام تجاری خود آغاز کرد. 
Dunhill نام تجاری خود را در سال 2005 تجدید حیات داد و محصولات لوکس خود را به یک نسل جدید از مشتریان معرفی کرد و مجددا تأیید اهمیت لباس مردانه را توسط انتصاب کیم جونز ارائه داد. آلفرد دانهیل نخستین عطر خود را در سال 1934 معرفی نمود و تا سال 2017 بیش از 24 رایحه را به مجموعهی خود افزوده است. تنها عطر زنانه دانهیل با نام عطر زنانه آلفرد دانهیل دیزایر در سال 2001 معرفی شد. از جمله عطر و ادکلن های دانهیل می توان به عطر آلفرد دانهیل آیکون ابسولوت ، ادکلن مردانه آلفرد دانهیل دیزایر بلو و عطر مردانه آلفرد دانهیل فرش اشاره نمود. 

در فروشگاه ارشاکو عطر و ادکلن آلفرد دان هیل اصل با قیمت مناسب عرضه می شود.   

 Alfred Dunhill در دهه 1950 سبک جدیدی از فندک را ارائه داد که با گاز بوتان پرشده بود و برای روشن کردن آنها تنها به یک دست نیاز بود. نسخه ویژه این سبک فندک توسط Dunhill برای استفاده در فیلم جیمز باند، "دکتر No." تولید شده است. 
تجربه خرید Dunhill برای لذت بردن مصرف کننده از محصولات لوکس مردانه ، از ابتدا تا انتها ، طراحی شده است. فروشگاه های خرده فروشی به نام "خانه ها" شناخته می شوند و به خریدار اجازه می دهند لباس، لوازم جانبی لوکس و نوشیدنی های مرغوب را خریداری کنند، و سپس موی سر خود را در محل آرایشگاه محلی اصلاح نمایند و با درمان آبگرم زمان انتظار خود را سپری نمایند.  

بیشتر
در صفحه
نمایش 1 - 16 از 28 آیتم
نمایش 1 - 16 از 28 آیتم

کد QR

محصولات بازدیدشده

محصولی وجود ندارد

منو

مقایسه 0