محصولات تامرون ( TAMRON )

tamron-lens

تامرون ( TAMRON ) یک سازنده جهانی تجهیزات نوری است که محصولات با کیفیت بالا را برای بسیاری از صنایع مختلف ارائه می دهد. Tamron در سال 1950 توسط «تاکه‌یوکی آرای (Takeyuki Arai)» ندر ژاپن تاسیس گردید. او نام شرکت را بر اساس نام اصلی ترین و متخصص ترین مهندس اپتیک همکارش در شرکت، اوه‌یوئه تامورا (Uhyoue Tamura)، انتخاب کرد. در حقیقت تامورا بود که استراتژی کلی شرکت را در راستای مهندسی اپتیک پایه ریزی نمود. تامرون در زمینه تولیدات خود از دوربین های مدار بسته گرفته تا لنزهای دوربین فعالیتی گسترده دارد. اما بیشترین محصولات این کمپانی که مورد استفاده عموم قرار گرفته است لنزهای آن می باشد. برای آنکه بدانیم لنزهای تامرون چیست و کیفیت لنزهای تامرون در چه حدی است باید به نقد و بررسی لنزهای تامرون به صورت بسیار تخصصی پرداخت که در این متن مجالی برای آن وجود ندارد. بنابراین تنها به ذکر برخی از خصایص این لنزها بسنده می شود. 
عمده شهرت تامرون در تولید لنزهای سوپر زوم می باشد و لنز 270-18 میلیمتری این شرکت با قدرت روم 15 برابر تا کنون رکورد دار این دسته از لنزهاست. از دیگر نوآوری های تامرون می توان به معرفی سری لنزها و اتصال‌های ADAPTALL اشاره کرد که شباهت زیادی به لنزهای سینمایی امروزی RED و زایس داشتند. این لنزها در واقع اتصال لنز تختی داشتند و حلقه‌های مختلفی به‌ همراه آن ها ارائه می شد. این حلقه ها اتصال لنز بودند و با استفاده از آنها کاربر می توانست یک لنز را روی چند برند مختلف دوربین استفاده کند. همچنین تولید لنز 70-24 با لرزشگیر اپتیکی برای نخستین بار توسط این کمپانی صورت پذیرفت. امروزه تامرون برای برندهای مختلفی چون کانن ، نیکون و سونی به تولید انواع لنز مشغول می باشد و نقش مهمی در بازار جهانی لنز و اپتیک ایفا می نماید.

در فروشگاه ارشاکو تجهیزات اپتیکی تامرون اورجینال با قیمت مناسب عرضه می شود.

دهه های هشتاد و نود میلادی اوج شکوفایی و نوآوری شرکت تامرون بود. تولید لنزهایی با کربردهای مختلف برای برندهای مختلف مهمترین دستاورد این کمپانی محسوب می شد. امرووزه بیش از 11% از سهام این کمپانی متعلق به شرکت سونی می باشد و همین امر سبب گردیده تا محصولات بیشتری از این مجموعه برای اتصال به دوربین های سونی اختصاص یابد. توجه بیش از حد به بهینه ساری با شعار " چشم های جدید برای صنعت " سرلوحه خط مشی شرکت تامرون می باشد. 

بیشتر
نمایش 1 - 4 از 4 آیتم
نمایش 1 - 4 از 4 آیتم

منو

مقایسه 0
021-55591338