محصولات فیلیپس اونت Philips Avent

Philips-Avent-banner

فیلیپس اونت Philips Avent از سال 1984 میلادی به امر طراحی و تولید محصولاتی اشتغال داشته است که نه تنها از طبیعت الهام گرفته شده اند، بلکه از طریق تحقیقات و آزمون های گسترده بالینی توسعه یافته اند. هم اکنون، به عنوان بخشی از گروه فیلیپس، گروه جدید فیلیپس اونت Philips Avent به تولید راهکارهای نوآورانه ای جهت تسهیل تغذیه و مراقبت از سلامت و ایمنی فرزند ادامه می دهد.
کیفیت برتر این محصولات شما را در انتخاب روش تغذیه نوزاد پشتیبانی می نماید، خواه این انتخاب تغذیه با شیرمادر، تغذیه با شیشه و یا ترکیبی از هردو باشد. از جمله محصولات فیلیپس اونت می توان به انواع پستانک فیلیپس اونت ، شیشه شیر فیلیپس - اونت و سر شیشه فیلیپس اونت اشاره نمود که به کیفیتی بی نظیر توانسته سهم بزرگی را در بازار رقابتی لوازم نوزاد و کودک به خود اختصاص دهد. 

در فروشگاه ارشاکو لوازم نوزاد و کودک فیلیپس اونت اصل با قیمت مناسب عرضه می شود.  

طراحی محصولات به گونه ای است که مطابق با مراحل رشد کودکتان قابل تغییر است تا محصولات را با نیازهای رو به رشد کودک تطبیق دهد.
مراقبت از کودک و شاداب نگاه داشتن او برای والدین از اهمیت فوق العاده ای برخوردار است. بر این اساس ارائه روش های ساده و موثر به منظور حفظ آسایش و لذت زندگی بسیار حیاتی است.
گستره محصولات سلامت و مراقبت فیلیپس اونت Philips Aventروش های ساده و آسان را برای شما فرآهم می آورد تا از آسودگی کودک خود اطمینان حاصل کنید.

بیشتر
در صفحه
نمایش 1 - 16 از 58 آیتم
نمایش 1 - 16 از 58 آیتم

کد QR

محصولات بازدیدشده

محصولی وجود ندارد

منو

مقایسه 0
021-55591338