محصولات گرلن (Guerlain)

Guerlain

گرلن (Guerlain) قدیمی ترین کمپانی عطر سازی دنیاست که در سال 1828 توسط Pierre Francois Pascal Guerlain در فرانسه تاسیس شد. گرلن در صنعت عطر سازی به شهرت جهانی رسید و در سال 1853 عطری با نام eau de cologne imperial برای ناپلئون سوم امپراطور فرانسه و همسرش ساخت که بعنوان عطر رسمی اعلیحضرت شناخته می شد. پس از آن عطری مخصوص ملکه ویکتوریا انگلستان و ملکه ایزابلا اسپانیا ساخت. عطرهای گرلن غالبا دارای یک اشتراک بویایی هستند که کاملا سبک رایحه ی متفاوت این برند است. Pierre Francois در سال 1864 از دنیا رفت و دو پسر وی Aime و Gabriel و پس از آن فرزندان آنها اداره کمپانی را بر عهده گرفتند. در سال 1994 خاندان گرلن کمپانی را به Louis Vuilton فروخت گرچه Jean Paul Guerlain بعنوان طراح تا سال 2002 باقی ماند و پس از وی Thierry Wasser در سال 2008 این سمت را تا کنون بر عهده گرفته است.
از قدیمی ترین محصولات گرلن که همچنان تولید آن ادامه دارد می توان به عطر گرلن شالیمار زنانه که در سال 1925 برای اولین بار معرفی گردید و همچنین ادکلن گرلن وتیور ، تولید سال 1961، اشاره نمود. از دیگر عطرهای پرطرفدار این برند در قرن اخیر نیز می توان از گرلن هوم مردانه، گرلن ال اینستنت پور هوم و عطر مردانه گرلن آیدل کالن نام برد.
عطر و ادکلن برند گرلن اصل در فروشگاه ارشاکو با قیمت مناسب عرضه می گردد. 

گرلن (Guerlain) با بیش از سال فعالیت در صنعت عطر و ادکلن ، و معرفی بیش از 348 عطر به بازار، امروزه یکی از خوش نام ترین و بزرگترین کمپانی عطر جهان است که تولیدات لوکس و روایح نادرش در تمام جهان زبانزد است. این برند که از سال 1886 خط تولید عطر و ادکلن خود را راه اندازی نموده ، اولین عطرش توسط شخص ژان پل گرلن ساخته شد و پس از آن با عطرسازان بنامی چون Sophie Labbe, Sylvaine Delacourte, Randa Hammami, Thierry Wasser, Mathilde Laurent, Christophe Raynaud, Delphine Jelk و ... همکاری داشته است.

بیشتر
نمایش 1 - 82 از 82 آیتم
نمایش 1 - 82 از 82 آیتم

محصولات بازدیدشده

محصولی وجود ندارد

منو

مقایسه 0