محصولات ورتوس (Vertus)

Vertus_banner

ورتوس (Vertus) پیشگام در ساخت عطر های معتبر، از سال 1996 تاکنون، تکمیل و ترویج "هنر عطر " را مشتاقانه و بطور جدی دنبال کرده است. اشتیاق این شرکت برای ساخت عطر و تعهد همیشگی برای ایجاد نوآوری، خلاقیت و تنوع،حقا توجه مصرف کنندگان پر توقع امروزی را در سراسر جهان  به سوی خود جلب کرده است.
کمپانی ورتوس فعالیت خود را از سال 2015 در فرانسه آغاز نموده است و تا پایان سال 2017 توانسته 20 رایحه منحصر به فرد را به کلکسیون خود وارد نماید. از جمله روایح بی نظیر این کمپانی عطر های لاکچری می توان به عطر ورتوس امبر و ادکلن ورتوس گلد اشاره نموده که به عنوان پرفروش ترین های این برند در سال 2015 مطرح شده اند. 
در فروشگاه ارشاکو عطر و ادکلن برند ورتوس اصل با قیمت مناسب عرضه می گردد. 

کمپانی ورتوس توسط موسس با تجربه خود بطور حرفه ای مدیریت می شود، اداره خیلی دقیق و پرسنل با وجدان که همگی رضایت مشتری واقعی را در یک جایگاه جهانی تامین می کنند. بعنوان یک شرکت معتبر و رویا پرداز فعال که بر محور مشتری مداری استوار است،کمپانی Vertus بطور جدی در پی رسیدن به برندی با شهرت جهانی می باشد که منتخب دوست داران واقعی عطر باشد. ورتوس مجموعه ای از رایحه های شگفت انگیزی را با کیفیت منحصر بفرد و غیر قابل رقابتی عرضه می کند. برند ورتوس دامنه ای از عطر های ثبت شده مهیجی را در کلکسیون خود دارد که حس تحرک، پایداری، رومانس،آرامش، اتحاد، فریفتگی را در فرد می انگیزد و مجموعه دلربایی از اسانس های گرانبهایی را با خلاقیت شاعرانه ترکیب می کند. 

بیشتر
نمایش 1 - 7 از 7 آیتم
نمایش 1 - 7 از 7 آیتم

منو

مقایسه 0
021-55591338