شاخه‌ها

محصولات گراکو (Graco)

banner-graco

گراکو (Graco) یک شرکت موفق و مطرح امریکایی است که در سال 1953 تاسیس شد. گراکو یک تجارت خانوادگی است که پس از گذشت یازده سال از افتتاحش تولید لوازم فلزی را نیز به محصولاتش اضافه نمود. رکس توماس مهندس گراکو بود که وظیفه ارائه ایده های جدید برای این شرکت را بر عهده داشت. او پس از آنکه همسرش چطور نوزادشان را در خانه تاب می دهد به فکر طراحی یک تاب کودک خانگی افتاد. این طرح امروز به صورت تاب برقی گراکو ارائه می گردد. این کمپانی همواره در صدد بوده تا زندگی را برای کودکان و والدینشان راحت تر نماید و همواره با ایده ها و محصولات خلاقانه اش هدف خود را دنبال نموده است. 
کمپانی گراکو در سال 1998 توانسته با افتخار صندلی ماشین گراکو را به بازار عرضه کند و توجه افراد زیادی را به خود جلب کند . امروز کمپانی گراکو با 1500 شرکت معتبر در سراسر جهان همکاری می کند در حالی که بیش از نیم قرن از فعالیت او می گذرد همواره به تولید محصولات با کیفیت و مرغوب توجه داشته و سعی در جلب رضایت مشتریان داشته است . محصولات سیسمونی گراکو در کنار کالسکه و کریر گراکو (از جمله کالسکه گراکو مدل evo) ، آغوشی گراکو و ساک لوازم گراکو در کنار صندلی ماشین و تاب برقی این کمپانی عمده محصولات این کمپانی را تشکیل می دهند. 
در فروشگاه ارشاکو محصولات گراکو با قیمت مناسب عرضه می گردد. 

گراکو تنها 18 ماه پس ار تولید تاب کودک ، اولین تاب چرخش اش را نیز روانه ی بازار کرد. این تغییر آنچنان ر زمان خودش بزرگ بود که در تصور هیچ کس چنین بازی هایی برای نوزادان و کودکان نمی گنجید. گراکو پس از موفقیت چشمیگرش در زمینه ی تولید تاب ، براوردی مبنی بر فروش 10 هزار تاب کودک در چند ساله آینده انجام داد و فروش میلیون دلاری خود را برنامه ریزی نمود. گراکو به سرعت تبدیل به یکی از شرکت های پیشرو محصولات کودک گردید. 
در سال 1987 پس از موفقیت های بسیار ، گراکو باز هم جهان را با طراحی تخت و پارک کودک خود شگفت زده کرد. امروز در هر خانه ای در سرتاسر جهان یک تخت و پارک برای نوزاد و کودک وجود دارد که این راحتی و آسایش را مدیون طراحی خلاقانه و البته هوشمندانه ی گراکو است. 


بیشتر
نمایش 1 - 8 از 8 آیتم
نمایش 1 - 8 از 8 آیتم

منو

مقایسه 0
021-55591338