محصولات ام دی سی آی (MDCI)

MDCI-Parfums-banner

ام دی سی آی (MDCI) یک نام تجاری معروف و لوکس فرانسوی است که در سال 2003 توسط “کلود مارشال تاسیس شد و تا سال 2016 دارای 16 نوع عطر است. برند ام دی سی آی (MDCI) با همکاری Pierre Bourdon, Bertrand Duchaufour, Cecile Zarokian, Francis Kurkdjian, Stephanie Bakouche, Patricia de Nicolai, Cécile Zarokian, Amandine Marie و Jeanne-Marie Faugier فعالیت می کند. برند ام دی سی آی (MDCI) خالق عطرهاییست نادر و کمیاب و اصیل و طبیعی و در این کار با عطرسازها و خلق کنندگان برگزیده و منتخب همکاری می‌کند، و در طراحی شیشه های این عطرها زیبایی منحصر به فردی را نمایان می‌کند که تقدیر و سیاستی است محرمانه از استعداد و توانایی این خالقان.
این عطرها همه از مواد خام و خالص و پالوده و با کیفیت استفاده می‌شود و خلق مبتکرانه و بدیع و غیرمنتظره و شگفت آور آن در طراحی شیشه ها نمایان است.
MDCI از سال 2003 تا 2017 توانسته 17 رایحه ی بی نظیر و منحصر به فرد را معرفی نماید که از میان آنها می توان از عطر زنانه ام دی سی آی لی ریورج دس سیتریز ، عطر ام دی سی آی زنانه لابل هلن ، ادکلن مردانه ام سی دی آی امبر توپکاپی پرفیومز و عطر مردانه ام دی سی آی این ویژن بابری به عنوان برخی از شاهکارهای این کمپانی نام برد. 
در فروشگاه ارشاکو عطر و ادکلن برند ام دی سی آی اصل با قیمت مناسب عرضه می گردد. 

برند ام دی سی آی (MDCI) در دنیای عطریات در مسیر موفقیت رو به حرکت است. ملاقات های مرتب با مشتریان و آگاه بودن از خواسته ها و حساسیت هایشان از رموز موفقیت این برند است.
مهمترین موضوع برای این کمپانی کیفیت است، انتخاب نهایی عناصر، بسته بندی دست ساز، شیشه های ناب با مجسمه های کاملا دست ساز اثر و امضائ MDCI است بر روی رایحه ای عالی برای شما.

بیشتر
نمایش 1 - 5 از 5 آیتم
نمایش 1 - 5 از 5 آیتم

منو

مقایسه 0
021-55591338