شاخه‌ها

محصولات لولیتا لمپیکا (Lolita Lempicka)

lolita-lempicka-banner

لولیتا لمپیکا (Lolita Lempicka) ، نام مستعار طراح فرانسوی، ژیانای ماریس پیویدا است. این نام از شخصیت زن رمان مشهور لولیتا ( ولادیمیر ناباکو ) و به عنوان ادای احترام به هنرمند لهستانی تامارا د لمپیکا الهام گرفته شده است. خانه لولیتا لامپیکا امروز بیشتر شهرت را به خاطر عطر و ادکلن های بی نظیرش دارد ، اما فعالیت آن از سال 1983 به عنوان یک خط تولید  مدلهای زنانه، با الهام از افسانه ها، شاهزاده خانم ها و سبک های عاشقانه گذشته ها آغاز شده است. 
در سال 1997، لولیتا لمپیکا نخستین رایحه اش را با نام های عطر زنانه لولیتا لمپیکا و ادوتویلت لولیتا لمپیکا معرفی کرد. این کمپانی تا سال 2018 توانسته 54 رایحه ی دلنشین را که عمدتا برای بانوان طراحی شده اند ، روانه ی بازار گرداند. عطر زنانه لولیتا لمپیکا ال له ایم ، عطر زنانه لولیتا لمپیکا مینوت نویر و عطر زنانه لولیتا لمپیکا له ائو اِن بلنس را به توان به عنوان برخی از محبوب ترین های این برند فرانسوی نام برد.

در فروشگاه ارشاکو عطر و ادکلن برند لولیتا لمپیکا اصل با قیمت مناسب عرضه می گردد.

لولیتا لمپیکا اولین عطر مردانه Lolita Lempicka Au Masculine را در سال 2000 راه اندازی کرد .مجموعه ای از flankers و نسخه های محدود شده توسط عطر و بوی اصلی راه اندازی شده است. عطرهای جدید نیز به مجموعه پیوسته و محبوبیت خود را برای کیفیت عطرها و همچنین زیبایی بسته بندی آن به دست آورده اند. رایحه Lolita Lempicka با همکاری Amore Pacific Group تولید می شود.

بیشتر
نمایش 1 - 8 از 8 آیتم
نمایش 1 - 8 از 8 آیتم

کد QR

محصولات بازدیدشده

محصولی وجود ندارد

منو

مقایسه 0