محصولات بولگاری (Bvlgari)

Bvlgari-Banner

بولگاری یک برند لوکس ایتالیایی است که توسط Sotirios Voulgaris در سال 1884 تاسیس شده است. نام شرکت مشتق از نام خانوادگی بنیانگذار است و V در حروف الفباء کلاسیک لاتین به معنای "U" است بنابراین کلمه همانطور تلفظ می شود که گویی "Bulgari" نوشته شده است. نخستین عطری که این برند معرفی نمود عطر بولگاری زنانه Eau Parfumée au Thé Vert در سال 1992 بود. از پر طرفدار ترین و متنوع ترین سری های عطر و ادکلن بولگاری مردانه می توان به بولگاری آکوا که برای اولین بار در سال 2005 معرفی شد و همچنین بولگاری من تولید سال 2010 اشاره داشت و نیز از سری بولگاری زنانه باید بولگاری امنیا که اولین نسخه آن در سال 2003 به بازار عرضه شد نام برد. از جدیدترین تولیدات این کمپانی برای مردان بولگاری این بلک از سری من و برای زنان بولگاری جاسمین نویر می باشد.
عطر و ادکلن برند بولگاری اصل در فروشگاه ارشاکو با قیمت مناسب عرضه می شود.


بنیانگذار خانهبولگاری ، Sotirio Voulgaris، در اصل یونانی بود و در آنجا تجارت جواهرات را آموخت. او در سال 1877 شهر خود را ترک کرد و به کورفو و بعد از آن به ناپل رفت، قبل از اسکان در رم در سال 1881، شرکت بولگاری را در سال 1884 تاسیس کرد. بهترین و مشهور ترین فروشگاه این شرکت در سال 1905 با کمک پسرانش در Via dei Condotti افتتاح شد و خیلی زود به شهرت رسید. اولین فروشگاه های بین المللی بولگاری Bvlgari در سال 1970 در نیویورک، پاریس، ژنو و مونت کارلو افتتاح شدند. بولگاری سالها فروش خود را در نمایشگاههای هتل Pierre در نیویورک داشت و اکنون نزدیک به 300 فروشگاه در سراسر جهان دارد.
بولگاری در ابتدا برای طلا و جواهرات با شکوهش شهرت یافت و پس از آن ساعت ، لوازم جانبی ، کیف های دستی ، عینک ، عطر و ... را به محصولات خود اضافه کرد.


بیشتر
در صفحه
نمایش 1 - 16 از 75 آیتم
نمایش 1 - 16 از 75 آیتم

منو

مقایسه 0
021-55591338