محصولات بیریدو (Byredo)

Byredo-banner

بیریدو (Byredo) توسط Ben Gorham در استکهلم سوئد در سال 2006 تأسیس شد. Byredo بر روی کیفیت تمرکز دارد و تمام محصولات آن در سوئد ساخته می شود. خط فعلی آنها شامل عطر و عطر خانه، محصولات مراقبت از بدن و لوازم جانبی است. گرهام، یک بازیکن بسکتبال سابق که مادرش هندی و پدرش فرانسوی - کانادایی است. او دوران کودکی خود را در سوئد گذراند و پس از آن به کانادا نقل مکان نمود از همان آغاز نوجوانی علاقه ی شدیدی به روایح داشت . او از دانشکده هنرهای استکهلم فارغ التحصیل شد و پس از آن با متخصص perfumer Pierre Wulff ملاقات کرد. بعد از این ملاقات بود که متقاعد شد باید به خلق روایح خود بپردازد. کمپانی عطر بیردو در مدت کوتاهی فعالیت خود را آغاز کرد و در حال حاضر نام بیریدو مترادف با عطرهای خوب و با کیفیت است.
این کمپانی تا سال 2017 توانسته بیش از 49 رایحه ی منحصر به فرد را معرفی و تولید نماید که از آن میان می توان به عطرهایی چون عطر بیریدو بلک سافرن ، ادوپرفیوم بیریدو آکورد عود و ادکلن بیریدو عود ایمورتل به عنوان برخی از برترین های این برند لوکس اشاره نمود.
در فروشگاه ارشاکو عطر و ادکلن برند بیریدو اصل با قیمت مناسب عرضه می گردد. 

هر یک از محصولات این کمپانی الهام گرفته از خاطراتی است که در مکان و یا زمانی خاص رخ داده است . بر این اساس هر یک از عطرهای Byredo سمبلی است از الهام و احساسات طراح، در فضایی خاص. رایحه ای که به لطافت زندگی و خلاقیت های نهفته در آن اشاره دارد.
محصولات بیریدو در برترین فروشگاه های جهان قابل دسترسی است و این کمپانی به غیر از فروشگاه انحصاری خود در استکهلم و چند فروشگاه دیگر ، عمدتا با معتبر ترین عطر فروشی های جهان در اروپا و امریکا جهت فروش محصولاتش همکاری می نماید.  

بیشتر
نمایش 1 - 6 از 6 آیتم
نمایش 1 - 6 از 6 آیتم

محصولات بازدیدشده

محصولی وجود ندارد

منو

مقایسه 0