محصولات هالستون (Halston)

Halston-banner

هالستون (Halston) یک خانه ی مد امریکایی است که در سال 1970 توسط Roy Halston Frowick (روی هالستون فرویک) ساخته شد. هالستون ساخت کلاه و تغییر لباس های مادر و خواهر خود را از زمانی که بچه بود آغازکرد. در سال 1957 مقاله ی کوتاهی در روزنامه در مورد کلاه، او را به باز کردن یک فروشگاه تشویق کرد. هالستون در همان سال به نیویورک نقل مکان کرد و برای چندین طراح کار کرد که در نهایت به طراح کلاه سر برای برگدرف گودمن تبدیل شد .وی می دانست که راه اندازی یک برند با نام خودش ممکن است سودآور باشد و توانست برای مدی که در همه زمینه ها برای زنان ساخته شده بود مجوز بگیرد. او توانست  در سال 1974 اولین عطر خود را با همکاری Elsa Peretti (السا پرتی) که طراح بطری بود با نام عطر مردانه هالستون Z14 را تولید کند. عطر هالستون کلاسیک اولین عطر زنانه ای بود که در سال بعد با نام تجاری هالستون تولید شد. این عطر از بوی دانه های گل تشکیل شده که بیش از 3 دهه مورد علاقه بوده است. محصول دیگر این برند ادکلن مردانه هالستون 12-1 بود که در سال 1976 تولید شد. برند هالستون در بازه زمانی 1974 تا 2017 دارای 17 عطر و ادکلن در کارنامه عطری خود می باشد که عطر زنانه هالستون امبر وومن و ادکلن هالستون مردانه امبر من از آخرین محصولات آن می باشد. 

در فروشگاه ارشاکو عطر و ادکلن برند هالستون اصل با قیمت مناسب عرضه می شود. 

هالستون در سال 1952 به شیکاگو رفت و در کالج هنر شیکاگو به تحصیل پرداخت. او یک سال بعد اولین فروشگاه کلاه های دست ساز خود را افتتاح نمود. هالستون در اوایل سال 1960 خلاقیت خود را توسط ستاره های هالیوودی از جمله: Lauren Hutton (لورن هاتن)، Elizabeth Taylor (الیزابت تیلور)، Lauren Bacall (لورن بیکال) ، Bianca Jagger ( بیانکا جگر)، Liza Minelli (لیزا مینلی) و دیگران مورد نمایش قرار داد. در سال 1983 هالستون یک قرارداد صدور مجوز شش ساله به مبلغ 1 میلیارد دلار برای برند جی. سی. پنی امضا کرد. خط Halston III، شامل لباس، لوازم جانبی، لوازم آرایشی و بهداشتی مقرون به صرفه می باشد که از 24 دلار به 200 دلار به فروش می رسند. در آن زمان، این حرکت جنجال برانگیز مطرح شد، چرا که هیچ طراح دیگری تا به حال طرح های خود را برای یک فروشگاه خرده فروشی زنجیره ای قیمت گذاری نکرده بود. طرح J.C. Penney نتوانست موفق شود و در نهایت متوقف شد.
در سال 1988 تست HIV هالستون مثبت گزارش شد و وی برای گذراندن باقی مانده ی حیاتش به سانفرانسیسکو ، نزد خانواده اش ، بازگشت. او در مارس 1990 در بیمارستانی در سانفرانسیسکو بر اثر بیماری ایدز دار فانی را وداع گفت. 

بیشتر
نمایش 1 - 6 از 6 آیتم
نمایش 1 - 6 از 6 آیتم

محصولات بازدیدشده

محصولی وجود ندارد

منو

مقایسه 0