شاخه‌ها

محصولات  بانانا ریپابلیک (Banana Republic)

Banana-Republic

بانانا ریپابلیک (Banana Republic) یکی از زیر مجموعه های کمپانی امریکایی گپ می باشد که عمده ی فعالیت خود را بر روی تولید پوشاک متمرکز ساخته است. بنانا ریپابلیک نیز چون Athleta ، Old Navy و Piper Lime از نام های تجاری چندگانه GAP محسوب می گردد که به تولید پوشاک سبک امریکایی خود شهرت دارد. بانانا ریپابلیک در سال 1978 توسط مل و پاتریشیا زیگلر تاسیس گردید . هدف اولیه از تاسیس این برند تولید پوشاک آماده برای سافاری و مسافرت های اکتشافی - سیاحتی با زرق برق های اختصاصی و خلاقانه بود. این برند برای دکور فروشگاه های خود نیز برای نخستین بار از المان های واقعی مانند ماشین جیپ ، درخت و همچنین ایجاد شرایط جوی مشابه با افریقا مانند مه استفاده نمود . از این رو خیلی زود توانست نظر ها را به خود جلب نماید.

بانانا ریپابلیک در سال 1995 با معرفی عطر بنانا ریپابلیک کلاسیک با رایحه ای مشترک برای بانوان و آقایان به صنعت عطر و ادکلن وارد گردید. این برند تا سال 2017 توانست 30 رایحه ی مختلف را به کلکسیون خود  اضافه نماید که از محبوب ترین و پرفروش ترین های آن می توان به عطرهایی چون عطر زنانه بانانا ریپابلیک جید ، ادکلن مردانه بانانا ریپابلیک بلک والنات ، عطر بانانا ریپابلیک زنانه رز وود و ادکلن زنانه بانانا ریپابلیک مالاچیت اشاره نمود. 

در فروشگاه ارشاکو عطر و ادکلن برند بانانا ریپابلیک اصل با قیمت مناسب عرضه می شود. 

 

کمپانی گپ در سال 1983 برند بانانا ریپابلیک را برای تولید پوشاک لوکس و مجلل خود خریداری نمود. در سال 1994 نیز Old Navy برای پوشاک اکونومی گپ انتخاب گردید. همچنین در سال 2006 برند Piper Lime برای تولید کفش و کیف و در سال 2009 برند Athleta برای تولید پوشاک ورزشی انتخاب شدند. گپ توانست در سال های اخیر کمپانی خود را به طور چشم گیری گسترش دهد . این برند اکنون دارای بیش از 3100 فروشگاه در سراسر جهان بوده که 500 فروشگاه آن در ایالات متحده امریکا و 26 فروشگاه در کانادا دایر می باشد.  

بیشتر
نمایش 1 - 8 از 8 آیتم
نمایش 1 - 8 از 8 آیتم

کد QR

محصولات بازدیدشده

محصولی وجود ندارد

منو

مقایسه 0