شاخه‌ها

محبوب ترین برچسب ها

  محصولات ناسوماتو ( Nasomatto )

  Nasomatto-banner

  ناسوماتو ( Nasomatto ) در سال 2008 توسط آلساندرو گوالتیری در هلند تاسیس شد. گوالتیری که شخصا روایح برندش ررا طراحی و تولید می نماید با هدف ایجاد تحول و ساخت عطر های با روایح خاص به دنیای عطر و ادکلن وارد گردید. وی با تولید عطر هایی چون عطر ناسوماتو بلک افغانو ، عطر ناسوماتو پاردن ، عطر ناسوماتو بلاماج و عطر ناسوماتو سیلور مشک در گروه روایح مشترک زنان و مردان توانست غوغایی برپا نماید . عطر بلک افغان ناسوماتو به یکی از محبوب ترین و پرفروش ترین های جهان مبدل شد و گوالتیری توانست با نبوغ خود در زمینه عطرسازی یک شبه راه صد ساله را طی نماید. امروز با آنکه کمتر از یک دهه از تولد این برند هلندی گذشته است اما ناسوماتو جایگاهش در لیست تولید کنندگان عطر و ادکلن بسیار رفیع تر بسیاری از تولیدکنندگان با سابقه و قدیمی دنیا است. از دیگر محصولات این برند می توان به عطر زنانه ناسوماتو نودا و عطر مردانه ناسوماتو دورو نیز اشاره نمود. 

  در فروشگاه ارشاکو عطر و ادکلن برند ناسوماتو اصل با مناسب ترین قیمت در دسترس دوستداران این برند خاص و حرفه ای قرار گرفته است. 

  آلساندرو هدف طراحی عطرها را اینگونه بیان می کند : "من ساخت یک عطر آغاز می کنم اما در نقاط خاص رایحه، دیگر این من نخواهم بود که انتخاب می کند ، بلکه خود رایحه است که ترکیباتش را انتخاب می نماید. در حقیقت این فرایند است که منافع و هدایت را به دست می گیرد و من نیز از صمیم قلب این از دست دادن احساس کنترل را دوست می دارم. من تنها با مشارکت عناصر ترکیب دهنده روایحی را خلق می کنم که زنده است و خود قار به خلق و بیان بسیاری از چیزها خواهد بود. من می خواهم عطرهایم قسمتی از ذهن و نگرش من باشد و نه ذهنم و فکرم اسیر عطرم "
  برند Nasomatto در بازه زمانی 2008 تا 2017 دارای 11 محصول در کارنامه عطری خود می باشد. مستر نوز یا همان آقای بینی (متخصص عطر) برند Nasomatto برای عطرها ، خود آقای آلساندرو گوالتیری می باشد.


  بیشتر
  نمایش 1 - 11 از 11 آیتم
  نمایش 1 - 11 از 11 آیتم

  کد QR

  محصولات بازدیدشده

  محصولی وجود ندارد

  منو

  مقایسه 0