شاخه‌ها

محصولات DKNY (دی کی ان وای)

DKNY (دی کی ان وای) مخفف Donna Karan New York ، در سال 1985 توسط Donna Karan در نیویورک تاسیس شد. Donna پس از فارغ التحصیلی در رشته طراحی مد در کمپانی Anne Klein بعنوان دستیار طراح مشغول بکار شد و پس از مرگ Klein در سال 1974 با همکاری Louis Dell Olio بعنوان طراح، حرفه ی خود را ادامه داد تا اینکه ده سال بعد DKNY را تاسیس کرد. 
نخستین عطر وادکلن این کمپانی در سال 1992 با عنوان عطر زنانه DKNY دونا کاران معرفی گردید. DKNY از آن سال تا سال 2017 بیش از 143 عطر و ادکلن را به مجموعه ی خود اضافه کرده است و در این میان می توان به عطر زنانه DKNY دونا کاران مای ان وای ، عطر زنانه دی کی ان وای دونا کاران ، ادکلن زنانه دی کی ان وای بی دیلیشیز فرش بلوسام و ادکلن مردانه DKNY سیتی به عنوان محصولات سالهای اخیر این برند نام برد.

در فروشگاه ارشاکو عطر و ادکلن برند DKNY (دی ان وای کی ) اصل با قیمت مناسب عرضه می گردد. 

کمپانی DKNY (دی کی ان وای) دارای فروشگاههای متعددی در سطح دنیا از جمله لندن، دبی، چین، هنگ هنگ، کانادا و... است و محصولاتی شامل پوشاک زنانه و مردانه، کفش، لباس زیر، عینک، ساعت و عطر و ادکلن می باشد. DKNY در سال 2001 توسط یک کمپانی فرانسوی بنام Louis Vuitton خریداری شد. Donna Karan دوبار در سالهای 1977 و 1982 برنده جایزه Coty American Fashion شد و چندین بار بعنوان برترین طراح آمریکا شناخته شد. 

بیشتر
در صفحه
نمایش 1 - 16 از 27 آیتم
نمایش 1 - 16 از 27 آیتم

کد QR

محصولات بازدیدشده

محصولی وجود ندارد

منو

مقایسه 0