شاخه‌ها

محصولات پاناسونیک (Panasonic)

پاناسونیک

پاناسونیک (Panasonic) که پیش از این با نام شرکت الکتریکی و صنعتی ماتسوشیتا شناخته می‌شد، یک شرکت چند ملیتی واقع در کادومای ژاپن است فعالیت اصلی این شرکت در زمینهٔ ساخت لوازم الکترونیکی و تولید فرآورده‌هایی زیر نظر چندین نام مختلف شامل ناسیوونال ، سانیو و تکنیکس می باشد. علاوه بر تولید لوازم خانگی این برند در زمینه لوازم شخصی نیز بسیار موفق عمل نموده است به عنوان مثال پاناسونیک ریش تراش های 5 تیغه را برای اولین بار معرفی نمود. از طرفی دیگر پاناسونیک تلفن های بی سیم خود را در چند دهه اخیر به پرفروش ترین برند تلفنهای بی سیم مبدل ساخته و این یکی دیگر از  قدرت نمایی هایش در جهان به شمار می آید.

برند پاناسونیک در فروشگاه ارشاکو با قیمت مناسب عرضه می گردد. 

كونوسوكي ماتسوشيتا در سال 1894 در دهكده‌اي در كشور ژاپن به نام واسامورا به دنيا آمد. ماتسوشيتا فرزند كوچك خانواده ده نفري خود بود.
ا و در سال 1917، در حالي كه در شغل خود موفق بود شركت محل كار خود را ترك كرد و تصميم گرفت از آن به بعد براي خود كار كند. او از يك دوران كودكي سخت، يك دوره شاگردي، كارآموزي فرهيخته گرديد و به راهي تازه گام نهاد.
ماتسوشيتا در سال 1917 كسب و كار خود را آغاز كرد. در اين زمان ماتسوشيتا كار خود را با توليد يك محصول و آن هم نوعي سرپيچ اغاز كرد عناصر چهارگانه خلاقيت، خطرپذيري، سخت كوشي، فروتني و شيوه‌هاي جديد مديريتي ماتسوشيتا باعث شد كه در طي 72 سال از تأسيس كارخانه ماتسوشيتا، محصولات اين كارخانه (پاناسونيك) براي تمام مردم دنيا شناخته شده باشد


 در حقيقت زندگي وي شبيه به قطار تندرو شهر بازي بود كه با سرعت به قله مي‌رسيد و با شتاب در سرازيري قرار مي‌گرفت. كودك تهي دست سالهاي 1899 به جايگاهي رسيد كه در پايان عمر خدمات نيكوكارانه وي بالغ بر 276 ميليون دلار شد. چندين كتاب در مورد مديريت و سرشت آدمي به نگارش درآورد كه سرلوحه برنامه مديران شد.
تأسيس مؤسسه صلح و شادماني، تأسيس دانشگاه مديريت و حكومت ماتسوشيتا، پديدآوردن جايزه ژاپن، از جمله كارهاي برجسته وي در دهه پاياني عمرش است. دريافت دكتراي افتخاري از دانشگاه واسدا، دريافت نشان شهر لوس آنجلس، دريافت نشان از سوي دولت هلند از جمله دستاورد‌هاي اوست. كونوسكي ماتسوشيتا در ساعت 10 بامداد 27 آوريل 1989 در بيمارستان درگذشت.


بیشتر
در صفحه
نمایش 1 - 16 از 254 آیتم
نمایش 1 - 16 از 254 آیتم

کد QR

محصولات بازدیدشده

محصولی وجود ندارد

منو

مقایسه 0