پیجر کودک آکس بن AXBON Wireless Video Baby Monitor

جدید

پرداخت هزینه پس از دریافت کالا (سراسر کشور) :  کافی است تماس بگیرید و یا کد 13577 را به شماره 30007006008000 پیامک کنید.

جزییات بیشتر

1,300,000تومان

در صورت سفارش از خارج از کشور وارد می شود

- +

 
بررسی تخصصی

پیجر کودک آکس بن AXBON Wireless Video Baby Monitor دارای برد مناسبی در داخل و محدوده کوچکی خارج از منزل است .با استفاده از آن کودک خود را شبانه روز چک کنید و کوچکترین تغییری در وضعیت او را مورد بررسی قرار دهید .
در تاریکی شب نیز با خیال راحت استراحت کنید چرا که این مدل مجهز به دوربین دید در شب میباشد و در صورت بروز مشکلی میتوانید آن را مشاهده کنید .ال سی دی اندازه ای مناسب داشته و دارای هشدار دما میباشد تا در صورت گرم بودن و یا سرد بودن محیط نوزاد شما فورا شما را مطلع سازد .
میتوانید هشدار غذا و شیر را بر روی نمایشگر 2.4 اینچی آن تنظیم کنید و یا یک صورت لالایی را از بین 8 صوت پیشفرض دستگاه انتخاب کنید .با نوزادتان حرف بزنید و صدای او را نیز بشنوید .
دوربین را در فاصله حدودا 1 متری از فرزندتان قرار دهید تا به طور کامل او را زیر نظر داشته باشید ،اما به یاد داشته باشید در صورت نزدیک شدن بیش از حد دستگاه مادر و کودک (دوربین و گیرنده) صدا و نویزهایی را خواهید شنید .

فروشگاه ارشاکو از شما درخواست دارد چنانچه تجربه، نقد و بررسی و یا پیشنهادی در مورد پیجر کودک آکس بن AXBON Wireless Video Baby Monitor  دارید آن را در قسمت نقد و بررسی ثبت نموده و در صورت رضایت از محصول، این صفحه را با دوستان و آشنایان خود به اشتراک بگذارید.

فروشگاه اینترنتی ارشاکو پیجر کودک آکس بن AXBON Wireless Video Baby Monitor را با قیمت مناسب برای شما مهیا نموده است تا از خرید پیجر کودک با قیمت مناسب لذت ببرید.

 
ویژگی ها

سایر مشخصات محصول

سایر توضیحات : قابلیت پخش لالایی - قابلیت ارتباط دو طرفه
کنترل صدا :
نشانگر هشدار اتمام باتری :
محدوده قابل پشتیبانی در محیط بیرونی : 260 متر
حالت شب :
سنسور حرارتی :
نشانگر اتصال :
نوع : تصویری

نوشتن دیدگاه

پیجر کودک آکس بن AXBON Wireless Video Baby Monitor

پرداخت هزینه پس از دریافت کالا (سراسر کشور) :  کافی است تماس بگیرید و یا کد 13577 را به شماره 30007006008000 پیامک کنید.

نوشتن دیدگاه

محصولات مرتبط

21 محصول مشابه یافت شد

منو

مقایسه 0