ماشین اصلاح بدن مردان من گرومر mangroomer lithium max back shaver

جدید

پرداخت هزینه پس از دریافت کالا (سراسر کشور) : کافی است تماس بگیرید و یا کد 9074 را به شماره 30007006008000 پیامک کنید.

جزییات بیشتر

6,500,000تومان

در صورت سفارش از خارج از کشور وارد می شود

- +

 
بررسی تخصصی

ماشین اصلاح بدن مردان من گرومر mangroomer lithium max back shaver یک انتخاب کاملا مناسب برای اغلب آقایان می باشد. ماشین اصلاح موی بدن با دسته قابل انتعطاف این امکان را برای شما آقایان فراهم کرده است که موهای پشت گردن، پشت کمر و کتف خود را که با دست نمیتوان اصلاح نمود، به راحتی اصلاح کنید و به خاطر سر قابل چرخش فویل این ماشین اصلاح تمام نقاط دور از دسترس بدن را به راحتی و با بهترین دقت و کیفیت اصلاح نمایید. ماشین اصلاح بدن من گرومر با قدرت باتری لیتیوم که 3 برابر باتری معمولی می تواند شارژ داشته باشد. دارای قابلیت قدرت مضاعف است و می تواند با این روش تمام موهای ضخیم و باقی مانده را به طور کامل اصلاح کند. دارای لامپ نمایشگر وضعیت باتری می باشد و همچنین دسته قابل تنظیم ماشین اصلاح برای تمام نقاط بدن د 135 درجه قابل قفل شدن می باشد.  

ماشین اصلاح بدن مردان من گرومر با قابلیت شارژ و دکمه نمایشگر میزان شارژ که در حالت شارژ قرمز بوده و در صوتری که شارژ کامل انجام شود، سبز می شود و همچنین با دو سر قابل جداشدن  اصلاح که می توانید برای قسمت های مختلف بدن و بسته به نیاز خود جایگزین کرده و اصلاح کنید. 

فروشگاه ارشاکو از شما درخواست دارد چنانچه تجربه، نقد و بررسی و یا پیشنهادی درباره  ماشین اصلاح بدن مردان من گرومر mangroomer lithium max back shaver دارید آن را در قسمت نقد و بررسی ثبت نموده و در صورت رضایت از محصول، این صفحه را با دوستان و آشنایان خود به اشتراک بگذارید.

فروشگاه اینترنتی ارشاکو  ماشین اصلاح بدن مردان من گرومر mangroomer lithium max back shaver  را با قیمت مناسب برای شما مهیا نموده است تا از خرید ماشین اصلاح بدن اورجینال با قیمت مناسب لذت ببرید

 
ویژگی ها

سایر مشخصات محصول

سایر ویژگی ها : دارای دسته تاشو در 135 درجه با قابلیت قفل. باتری لیتیوم فوق العاده . ارگونومیک. قدرت مضاعف
تعداد تیغه : دارای دو سر جداشدنی
منبع تغذیه : باتری قابل شارژ (بی سیم)
جنس تیغه ها : استیل ضد زنگ
نوع ریش تراش یا ماشین اصلاح : فویل

نوشتن دیدگاه

ماشین اصلاح بدن مردان من گرومر mangroomer lithium max back shaver

پرداخت هزینه پس از دریافت کالا (سراسر کشور) : کافی است تماس بگیرید و یا کد 9074 را به شماره 30007006008000 پیامک کنید.

نوشتن دیدگاه

محصولات مرتبط

30 محصول مشابه یافت شد

منو

مقایسه 0