برای محصولات بیشتر کلیک کنید.
هیچ محصولی پیدا نشد.

خرید از سایت آمازون|سفارش یا خرید از سایت های خارجی | آمازون ای بی

خرید از آمازون و سایت های خارجی

خرید از آمازون (amazon) و سفارش از ایبی (ebay) ، سایت علی اکسپرس و یا خرید از سایت های خارجی فروش اروپایی و آمریکایی برای ایرانیان در حال حاظر غیر ممکن است و نیاز به واسطه ای میباشد که کالای مورد نظرتان را از آنها خرید و تحویل شما دهد به عبارت ساده تر خدمات پرداخت و سفارش یا خرید کالا از سایت های خارجی مانند آمازون را برای شما انجام دهد .فروشگاه اینترنتی ارشاکو با توانایی خرید امازون و خرید از ای بی و  در کل از خارج از کشور می باشد و خدمات پرداخت و سفارش کالا از سایت های خارجی را نیز در لیست کارهای خود دارد.سفارش و خرید کالا از سایت امازون ، ایبی و سایر سایت های خارجی یکی از خدماتی است که ارشاکو برای رفاه مشتریان در نظر گرفته است . ارشاکو یکی از فروشگاه های اینترنتی معتبر کشور که دارای مجوز های لازم از مراجع ذی صلاح است که میتوانید در چرا خرید از فروشگاه اینترنتی ارشاکو؟ از این مهم اطلاع یابید با توجه به اینکه تمام محصولات و کالاهای برند های مختلف ممکن است در کشور موجود نباشد و یا اینکه دیگر وارد کشور نشود ارشاکو قابلیت منحصر به فردی را برای مشتریانش در نظر گرفته است که در صورت تمایل محصول مورد نظر خود را سفارش داده و ارشاکو محصول شما را از سایت امازون یا ایبی و یا اروپا یا آمریکا تهیه و درب منزل به شما تحویل می دهد.
خرید از آمازون و ایبی با توجه به طیف بسیار وسیع از کالاها امری است که بسیاری از افراد تمایل به این مهم دارند.نوع کالاهایی که در سایت نیز علاوه بر سفارش معمول امکان خرید از خارج از کشور فراهم شده با ورود به صفحه محصول مشخص شده و قیمت درج شده قیمت تمام شده است بدین معنا که وجه اضافه ای پرداخت نخواهید کرد.این محصولات با توجه به کشوری که محصول از آن سفارش داده شده و مسافت بین 30 تا 60 روز کاری زمان خواهد برد تا بدست شما برسد.
اگر خریدی غیر از محصولات سایت مانند خرید از سایت امازون و ای بی سایت علی اکسپرس نیز دارید روال کار بدین صورت است شما لینک سایت محصول مورد نظر خود را برای ما ارسال میکنید سپس ارشاکو پس از بررسی ، هزینه سفارش به همراه شرایط و قوانین با ایمیل به اطلاع شما می رساند سپس شما در صورت تمایل پرداخت خواهید داشت و ارشاکو کارهای مربوطه را انجام و سپس کالای مورد نظرتان را در درب منزل تحویل خواهید گرفت.

خرید از امازون و ایبی مزایای ویژه دیگری نیز برای شما در بردارد من جمله اینکه خدماتی ویژه را نیز ارشاکو برای شما در نظر گرفته که هم اعتمادی کامل را در صورتی که ارشاکو را نمی شناسید به ارشاکو کنید و هم اینکه برای بسیاری واریز هزینه به صورت خرد و بیعانه ای بصرفه تر است :

قابلیت فوق العاده دیگر ارشاکو شما میتوانید با پرداخت بیعانه نیز سفارش دهید بدین صورت که شما بیعانه ای به مبلغ یک سوم قیمت کالا برای خرید از آمازون و یا ایبی و یا خرید از خارج از کشور پرداخت میکنید کالای شما با هزینه ارشاکو خریداری می شود سپس پس از وارد شدن به کشور باقی هزینه را پرداخت خواهید کرد.

نکته : قوانین سفارشات خارج از کشور مانند خرید از سایتهای آمازون و ای بی در قسمت قوانین فروشگاه اینترنتی ارشاکو آورده شده است که حتمآ مطالعه نمایید.

در صورت داشتن هر گونه سوال و یا ثبت سفارش خود برای خرید از آمازون و یا ای بی و کلا سایت های خارجی و خدمات پرداخت و سفارش کالا از سایت های خارجی با پشتیبانی آنلاین ارشاکو و یا به صورت تلفتی با دفتر سفارشات خارج از کشور و یا در تلگرام با آی دی mseller@ در تماس باشید.

نمونه هایی از کالاهایی که توسط مشتریان از امازون ، ای بی  ، علی اکسپرس و سایت های خارجی سفارش دادند و خدمات پرداخت و سفارش کالا از سایت های خارجی را ارشاکو انجام داده است :

سفارش و خرید از آمازون وخارج از کشور

فهرست

یک حساب کاربری رایگان برای ذخیره آیتم‌های محبوب ایجاد کنید.

ورود به سیستم

یک حساب کاربری رایگان برای استفاده از لیست علاقه مندی ها ایجاد کنید.

ورود به سیستم