محصولات مایستو ( Maisto )

maisto-banner

مایستو ( Maisto ) از سال 1980 آغاز به کار کرد و از ابتدا غالبا با مدل های فلزی موتور سیکلت مشهور شد .کمپانی مایستو از معروف ترین و محبوب ترین برندهایی که ماکت انواع اتومبیل و موتورسیکلت را تولید می نماید. محصولات ماکت مایستو نه تنها برای علاقمندان به کلکسیون اتومبیل فعالیت می نماید ، بلکه ماشین های کنترلی مایستو نیز در بین کودکان و نوجوانان طرفداران زیادی پیدا کرده است. قدیمی ترین ماکت ماشین مایستو فورد مدل A1929 است و جدید ترین تا به امروز لامبورگینی اونتادور Lp_700 است که در نوع خود بسیار زیبا و جذاب می باشد.

 فروشگاه اینترنتی ارشاکو انواع ماکت و ماشین های کنترلی مایستو را با قیمت مناسب عرضه می نماید .

مایستو که شرکتی هنگ کنگی است، محصولات خود را به اکثر کشور های جهان عرضه می کند و در لیست محبوب ترین شرکت های ماکت سازی جهان قرار دارد. 


معروف ترین سایزهای موتور سیکلت که توسط شرکت مایستو تولید می شود ۱/۱۸ و ۱/۱۲ است. ماکت های سرهم کردنی مایستو هم از قسمت های پرطرفدار این کمپانی است که در صورت سرهم کردن این کیت ، ماکتی را که به دست می آید تفاوتی با نمونه اصلی نخواهد داشت.
ماکت های ۱/۱۸ و ۱/۲۴ مایستو که ظرافت و کارایی زیادی دارند نیز نسبت به سایر سایزها محبوب تر بود و همچنین سایزهای ۱/۴۳ و ۱/۴۷ این شرکت با کیفیت تر هستند.

بیشتر
نمایش 1 - 14 از 14 آیتم
نمایش 1 - 14 از 14 آیتم

منو

مقایسه 0
021-55591338