شاخه‌ها

محصولات مولفیکس (Molfix)

Molfix-banner

مولفیکس (Molfix) در سال 1998 تاسیس و شروع بکار نمود در حال حاضر پوشک با برند مولفیکس در چندین کشور دنیا در حال تولید و عرضه می باشد. عوامل متعددی منجر به انتخاب برند مولفیکس به‌عنوان برند محبوب شده است. بهبود کیفی، توجه به رضایت مصرف‌کنندگان و حفظ تعهدات شرکت همه از معیارهایی بوده‌اند که در کسب این موفقیت نقش پررنگی را ایفا کرده‌اند. علاوه‌ براین کنترل قیمت با هدف حمایت از مصرف‌کننده‌ی ایرانی از دیگر نکاتی است که پارس‌حیات همواره به آن متعهد بوده است. طبق گفته‌های مدیرعامل پارس‌حیات، این سازمان نه‌ تنها به رضایت مصرف‌‌کننده اهمیت می‌دهد بلکه در تلاش است تا به مصرف‌کننده احساس خوشایندی از مصرف را هدیه کند.
این مجموعه موفق شده از روز نخست تصمیم‌گیری برای تولید محصول تا به‌امروز علاوه بر در دست گرفتن بیش از 50 درصد از سهم بازار ایران، سال‌هایی طلایی را سپری کند.
محصولات این برند عبارتند از : پوشک مولفیکس سایز 1 برای 2 تا 5 کیلوگرم ، پوشک مولفیکس سایز 2 برای 3 تا 6 کیلوگرم ، پوشک مولفیکس سایز 3 برای 4 تا 9 کیلوگرم ، پوشک مولفیکس سایز 4 برای 7 تا 18 کیلوگرم ، پوشک مولفیکس سایز 5 برای 11 تا 25 کیلوگرم ، پوشک مولفیکس سایز 6 برای بیش از 15 کیلوگرم و دستمال مرطوب ضد حساسیت کودک و نوزاد مولفیکس

در فروشگاه ارشاکو پوشک مولفیکس اصل با قیمت مناسب عرضه می شود.  
نمایش 1 - 1 از 1 آیتم
نمایش 1 - 1 از 1 آیتم

کد QR

محصولات بازدیدشده

محصولی وجود ندارد

منو

مقایسه 0