محصولات گس (Guess)

گس

گس (Guess) یک نام تجاری مد آمریکایی است که توسط برادران جورج، آرماند، پل و موریس مارسیانو ساخته شده است. این برادران در مراکش متولد شده و در فرانسه بزرگ شدند ، در سال 1977 برای کسب و کار به کالیفرنیا نقل مکان کردند. آنها با استفاده از پس انداز خانوادگی شروع به تولید شلوار های جین نمودند و با طراحی جین سنگ شور توانستند انقلابی در صنعت مد ایجاد نمایند. این روند تا اواخر دهه 70 و اوایا دهه 80 ادامه یافت و برند گس توسط خرده فروشان به بازار امریکا معرفی گردید. پس از موفقیت های چشمگیر ، این برند جوان پسند در سال 1990 اولین عطر خود را با نام گس اورجینال زنانه با همکاری Revlon به بازار عرضه کرد. پس از آن در سالهای 2003 تا 2009 با کمک پارلوکس اقدام به تولید عطر و ادکلن زنانه و مردانه مرتبط نمود. از پرفروش ترین و پرطرفدارترین محصولات گس می توان به عطر گس زنانه Guess for Women ( عطر گس صورتی ) تولید 2006 ، عطر گس مردانه Guess for Men تولید 2006 ، ادکلن گس سداکتیو هوم بلو در سال 2011 و ادکلن گس نایت اکسس در سال 2014 اشاره نمود. 

در فروشگاه ارشاکو عطر و ادکلن های برند گس اصل با قیمت مناسب عرضه می شود.

در شکوفایی نام تجاری گس ، تبلیغات نقش مهمی ایفا کرد و آن را به یکی از پرفروش ترین برندهای جین در دهه 80 جهان تبدیل نمود. گس تبلیغات خود را از سال 1985 به صورت سیاه و سفید آغاز کرد. او در تبلیغاتش از مدل های مشهوری (البته آن زمان هنوز به شهرت جهانی نرسیده بودند ) چون کلودیا شیففر، آنا نیکول اسمیت و لائتیتیا کاستا، کارلا برونی و نائومی کمبل استفاده می کرد و توانست خیلی زود به عنوان یک سبک برای ستارگان دهه 50 تا 60 شناخته شود. 
در سال 1983 خط تولید شلوار مردانه راه اندازی شد و کمی بعد ، در اواسط دهه 90 ، تولید ساعت نیز اضافه گردید و بسیار مورد استقبال قرار گرفت. تولید لوازم تزئینی منزل هم برای مدت کوتاهی در دهه 90 انجام گرفت که بعدها از لیست محصولات کمپانی حذف گردید. در حقیقت اوج شکوفایی و شهرت برند گس از دهه 90 آغاز شد و توانست راه خود را به دنیای مد مدرن و جذب جوانان ، باز نماید. امروز محصولات گس در سه خط ، تولید می شوند . GUESS برای تولیدات جین و لباس های معمولی و روزمره - Guess by Marciano برای زیور آلات و لباسهای مدرن -  Guess Kids برای کودکان

بیشتر
نمایش 1 - 19 از 19 آیتم
نمایش 1 - 19 از 19 آیتم

محصولات بازدیدشده

محصولی وجود ندارد

منو

مقایسه 0