شاخه‌ها

محصولات اوتو کرن (Otto Kern)

Otto_Kern_banner

اوتو کرن (Otto Kern) طراح مد آلمانی که در سال 1970 کمپانی مد و فشن خود را تاسیس کرد. اولین مجموعه کمپانی Otto Kern شامل طراحی پیراهن بود و سپس جین، لباس کشباف، لباس ورزشی و اکسسوری نیز به آن اضافه شد. در حال حاضر کمپانی اوتو کرن طیف وسیعی از محصولات دیگری مانند عطر،کیف،کمر و لباس زیر را در مجموعه خود دارد. اوتو کرن در فوریه 1950 در آلمان متولد شد . او پس از پایان دوره ی دبیرستان در دانشگاه فرانکفورت به تحصیل در رشته ی حقوق و اقتصاد پرداخت . در زمان تحصیل وی به صورت نیمه وقت در یک فروشگاه مردانه مشغول به کار بود و علاقه ی او به طراحی سبب شد تحصیل را رها کرده و نخستین مجموعه پیراهن مردانه خود را در کارگاه مادرش آماده نماید.
اوتو کرن نخستین عطر خود را در سال 1990 با نام عطر زنانه اوتو کرن نوآ نوآ معرفی نمود . این برند در کارنامه ی عطری خود دارای 27 محصول تا سال 2017 می باشد که این بین ده جفت عطر آن برای زنان و مردان طراحی شده است . عطر مردانه اوتو کرن سیگنیچر و عطر زنانه اوتو کرن سیگنیچر یکی از آن زوج عطرهای این کمپانی است.

در فروشگاه ارشاکو عطر و ادکلن برند اوتو کرن اصل با قیمت مناسب عرضه می گردد. 

شرکت اوتو کرن در Herford در آلمان مستقر است. از سال 2000 شرکت در مالکیت Ahlers Jsc بوده است و با شرکای معتبر برای تولید لباس و لوازم جانبی زنان همکاری داشته است. پوشاک و مد اوتو کرن برای زنان و مردانی مناسب است که احساس می کنند برای مد لباس معمولی خیلی جوان هستند، اما برای نوجوانان بسیار بزرگ است. این نام تجاری با تولید محصولات با قیمت مناسب و متناسب با نیازهای روز جوامع به طراحی و تولید محصولاتش می پردازد. اوتو کرن که به عنوان یکی از مطرح ترین و موفق ترین طراحان اروپا شناخته می شود سرانجام در دسامبر سال 2017 در موناکو دار فانی را وداع گفت. 


بیشتر
نمایش 1 - 3 از 3 آیتم
نمایش 1 - 3 از 3 آیتم

منو

مقایسه 0
021-55591338