شاخه‌ها

محصولات سیمونه آندرئولی (Simone Andreoli)

Simone_Andreoli_banner

سیمونه آندرئولی (Simone Andreoli) سیمونه آندرئولی نام یک کمپانی تولید عطر ایتالیایی است که ترکیبات بویایی را با خاطراتی از سرزمینهای دور معرفی میکند و مانند بوم یک نقاش یا بند شعر یک موسیقیدان، تفکرات پیاده شده در مجله سفری خود را به هر یک از عطر های کمپانی خود ارتسام می دهد . مجله پرسه زدن های مداوم از میان خیابان های جهان را که تبدیل به مناطق منحصربفردی می شوند بازگو کرده جایی که حس بویایی بیانگر تاریخ، خاطره و احساس می شود. این کمپانی که توسط شخص آقای سیمونه آندرئولی مدیریت می شود با ادغام کردن رایحه های کاملا ایتالیایی ولی در عین حال الهام گرفته از نقاط مختلف دنیا توانسته است تا روش جدیدی را در صنعت عطر بوجود آورد بطوریکه وجود رایحه های بسیار زیاد و گوناگو ن در این کمپانی که هرکدام  تاریخ، خاطره و حس خاص و یونیکی دارند، به این کمپانی لقب Dario Olfactivo (دفتر خاطرات بویایی) را داده است.
اولین محصول این کمپانی در سال 2011 و آخرین آن در سال 2017 روانه بازار شده است. عطر سیمونه آندرئولی کاموفلیج و ادکلن سیمونه آندرئولی سنتوزا نخستین روایحی بود که از این کمپانی در سال 2011 معرفی گردید. آندرئولی تا سال 2017 توانسته 9 رایحه ی بی نظیر را به کلکسیون عطر هایش وارد نماید.
در فروشگاه ارشاکو عطر و ادکلن برند سیمونه آندرئولی اصل با قیمت مناسب عرضه می گردد. 

یکی از مهمترین و اساسی ترین اهداف در کمپانی Simone Andreoli، تحقیق است. تحقیق در مورد انواع رایحه های منحصربفرد، کمیاب و پیچیده که نتیجه آن خلق رایحه هایی است که با گذر زمان نه تنها وابسته به مد و فشن نیست بلکه به کشف شخصیت درونی فرد و گذر از حالت نرمال و استاندارد های زندگی عادی کمک می کند که این تنها با رعایت کوچکترین نکات حرفه ای صنعت عطر سازی و توجه به تمامی جزئیات آن امکان پذیر می باشد. از دید سیمونه آندرئولی سفر کردن رفتن به مکانی خاص نیست بلکه تلاش، کسب دانش و خودشناسی است. اصل دیگری که شعار این کمپانی است:the discovery of your inner self (کشف شخصیت درونی خود) می باشد که توجه به این اصل، خود باعث خلق رایحه هایی با نهایت پیچیدگی و منحصر بفرد می شود. 

بیشتر
نمایش 1 - 13 از 13 آیتم
نمایش 1 - 13 از 13 آیتم

منو

مقایسه 0
021-55591338