محصولات یاشیکا(Yashica)

Yashica_banner

یاشیکا(Yashica) در دسامبر 1949 در ناگانو، ژاپن آغاز به کار کرد . Yashima Seiki با سرمایه اولیه 566 دلار کمپانی خود را راه اندازی نمود . او با استخدام هشت نفر در آغاز فعالیتش به تولید اجزای ساعتهای الکتریکی پرداخت. بعدها، آنها شروع به ساخت اجزای دوربین کردند، و در ماه ژوئن 1953 اولین دوربین کامل خود را با نام Yashimaflex که یک دوربین متوسط با ​​لنز (TLR) بود را معرفی معرفی نمودند. دوربین یاشیکا برای فیلم 6x6 سانتیمتری ساخته شده بود. این کمپانی پس از ساخت اولین دوربینش ساخت  انواع لنز را نیز آغاز کرد به طوری در اواخر سال 1953 توانست خود را به عنوان یک تولید کننده لنز دوربین معرفی نماید. یکی از محبوب ترین دوربین هایی که در قرن بیستم ساخته شد دوربین یاشیکا electro35 بود که یک دوربین عکاسیبا فیلم ۱۳۵میلیمتری، تک‌لنزی و غیربازتابی بود . این دوربین در سال 1965 معرفی شد و می توان آن را موفق ترین دوربین کمپانی یاشیکا نیز لقب داد. 
یاشیکا در اوایل قرن جاری برای مدتی تعطیل شد و پس از آن با واگذاری سهام به یک شرکت هنگ گنگی فعالیتش را از سر گرفت. این بار یاشیکا بسیار قدرتمند تر از قبل ظاهر شد و دوربین یاشیکا electro35 (یاشیکا Y35) را معرفی کرد. از برترین محصولات یاشیکا می توان به دوربین هایی چون یاشیکا mf2، یاشیکا fx3 ، یاشیکا مات و یاشیکا mg1 اشاره نمود. 

در فروشگاه ارشاکو دوربین دیجیتال برند یاشیکا اصل با قیمت مناسب عرضه می گردد. 

در نوامبر 2017 خبرهایی مبنی بر بازگشت یاشیکا به بازار منتشر شد و نهایتا 10 اکتبر 2017 نخستین نمونه‌ از دوربین دیجیتال جدید یاشیکا موسوم به Yashica Y35 برای جذب سرمایه در سایت کیک‌استارتر قرار گرفت. قرار بود اگر سرمایه لازم برای تولید این دوربین، که 100 هزار دلار تعیین شده است جذب شود، Y35 وارد مرحله تولید خواهد شد. پروژه یاشیکا با استقبال چشم‌گیر مردم مواجه شد و حامیان مالی طی تنها 4 ساعت توانستند سرمایه اولیه 100 هزار دلاری را برای آغاز ساخت دوربین جدید تامین نمایند.

بیشتر
نمایش 1 - 4 از 4 آیتم
نمایش 1 - 4 از 4 آیتم

منو

مقایسه 0
021-55591338