محصولات نیکلای (Nicolai)

Nicolai_banner

نیکلای (Nicolai) متعلق به پاتریشیا دی نیکلای است. این زن بسیار خلاق و هنرمند برند مختص به خود را در سال 1989 تاسیس و به خلق آثار بی نظیری در دنیای عطر و ادکلن پرداخت. او قبل از تاسیس برند خود برای برندهای بزرگی چون لانکوم کار طراحی روایح را انجام میداد. ذهن او همیشه پر از ایده و خلاق بوده و هست . نیکلای از خانان گرلن است و قطعا رشد کردن در چنین خانواده ای در موفقیت های او بی تاثیر نبوده است.
عطرهای نیکلای در سر تا سر جهان علاقه مندان بسیاری داشته و بارها جوایز متعددی را برای طراحی های بی نظیر خود کسب نموده است . این کمپانی تا سال 2017 توانسته بیش از 59 رایحه ی استثنایی را معرفی نماید. از جمله برترین های این برد می توان بهعطر نیکلای کیوئر کوبا ، عطر نیکلا لو میکست  و ادکلن نیکلای امبر کشمیر اینتنس با رایحه ی مشترک میان زنان و مردان اشاره نمود.

در فروشگاه ارشاکو عطر و ادکلن برند نیکولای اصل با قیمت مناسب عرضه می گردد.  

پاتریشیا در سال 1957 در پاریس متولد شد. طبیعی بود که او در خانواده افسانه ای گرلین رشد کرد که در آن به طور مداوم با خلاقیت و شور و شوق خانواده اش برای زیبایی و عطرهای کلاسیک احاطه شده بود و عشقش به عطر را از همان دوران کودکی بروز داد. پس از اتمام تحصیل او به ورسای رفت تا شیمی را در دانشگاه ISIPCA فرا گیرد. مطالعات گسترده او به طور عمده در ایجاد عطر و در زمینه ای بود که او آموخته هنر عطر و طعم خانوادگی خود را محک بزند و در راه اثبات استعداد خود متمرکز گردد. اما به جای پیوستن به تجارت خانوادگی Guerlain، پاتریشیا برای فلوراسینث و بعدا برای Quest International شروع به کار کرد، جایی که او بخشی از تیمی بود که Trésor Lancôme را توسعه داد. در سال 1989، با استفاده از شوهرش، ژان لوئیس میشائو، نام تجاری خود، Parfums de Nicolaï را تاسیس کرد. 

بیشتر
نمایش 1 - 6 از 6 آیتم
نمایش 1 - 6 از 6 آیتم

محصولات بازدیدشده

محصولی وجود ندارد

منو

مقایسه 0