شاخه‌ها

محصولات هانای موری (Hanae Mori)

Hanae-Mori-banner

هانای موری (Hanae Mori) برندی فرانسوی است که در دهه 1950 فعالیت خود را در عرصه ی مد و فشن از سال 1996 آغز نموده است. مادام هانا موری، طراح زن مدرن بین المللی مشهور ژاپن است. او اولین زن ژاپنی بود که مجموعه لباس هایش را در کت واک های پاریس و نیویورک به نمایش گذاشت. هانای تنها زن ژاپنی است مدال لژیون افتخاری توسط رئیس جمهور فرانسه و مدال طلای فرهنگ توسط امپراطور ژاپن به او اهدا شده است.
هانای موری پس از کسب موفقیت های بی شمار در زمینه ی طراحی پوشاک زنانه در سال 1996 خط تولید عطر و ادکلن خود را نیز افتتاح نمود. نخستین عطر این کمپانی با نام عطر هانای موری زنانه در همان سال معرفی و روانه ی بازار گردید. این کمپانی تا سال 2017 توانسته 16 رایحه ی فوق العاده را به کلکسیون خود اضافه نماید که در این میان می توان از عطر زنانه هانای موری پرپل باترفلای به  عنوان جدیدترین آنها نام برد. این کمپانی در طول فعالیتش دو رایحه را نیز برای مردان طراحی نموده که نخستین آنها عطر مردانه هانای موری اچ ام در سال 1997 و دومین رایحه با نام ادکلن هانای موری مردانه هیم در سال 2012 می باشد. 
در فروشگاه ارشاکو عطر و ادکلنن برند هانای موری اصل با قیمت مناسب عرضه می گردد. 

هانای موری را می توان یکی از زنان مدرن و سنت شکن ژاپنی دانست . هنگامی که او در توکیو فروشگاه خود را با نام خود افتتاح نمود و نامش را بر روی تابلوی فروشگاه نصب کرد ، هرگز پیش از آن چنین کاری در آن کشور توسط یک زن انجام نگرفته بود. طراحی های ساده و بسیار شیک او که اغلب حاوی پروانه هستند ، برای بسیاری از فیلم های بزرگ و اپراها مورد استفاده قرار گرفته است. در فرانسه هانای موری را به عنوان یک طراح مد افسانه ای تحسین می کنند و ظرافت ، سادگی و زیبایی طرح های او در سر تا سر جهان مورد توجه کارشناسان مد و فشن بوده و هست. 


 
بیشتر
نمایش 1 - 6 از 6 آیتم
نمایش 1 - 6 از 6 آیتم

کد QR

محصولات بازدیدشده

محصولی وجود ندارد

منو

مقایسه 0