شاخه‌ها

محصولات کایلی مینوگ (Kylie Minogue )

Kylie_Minogue_banner

کایلی مینوگ (Kylie Minogue ) بازیگر ، خواننده و نوازنده ی استرالیایی است . او در سال 1968 در ملبورن متولد شد و از سال 1986 فعالیت حرفه ای خود را با بازی در یک سریال آغاز نمود. مینوگ یک سال پس از اولین نقش آفرینی خود در تلویزیون ، نخستین تک آهنگش را منتشر ساخت . آهنگ او برای هفته ها در صدر برترین ها قرار گرفت و کایلی مینوگ را به یک ستاره تبدیل کرد. آهنگ لوکوموشن آنچنان با استقبال فراوانی مواجه گردید که شهرت مینوگ به بریتانیا و امریکا نیز سرایت کرد. 
کایلی پس از سالها فعالیت موفق در عرصه ی موسیقی در سال 2006 خط تولید عطر و ادکلن خود را راه اندازی نمود و عطر زنانه کایلی مینوگ دارلینگ را به عنوان نخستین رایحه ی برندش معرفی نمود. مینوگ تا سال 2012 توانست ده رایحه ی زنانه ی دیگر را نیز به کلکسیون خود اضافه نماید. عطر کایلی مینوگ کوتر و ادکلن کایلی مینوگ پینک اسپاکل را می توان از آخرین روایح این برند نام برد. 
در فروشگاه ارشاکو عطر و ادکلن برند کایلی مینوگ اصل با قیمت مناسب عرضه می گردد. 

 کایلی مینوگ علاوه بر شهرت به دلیل استعداد بی نظیری که در خوانندگی دارد و جوایز بسیاری که از فستیوال ها و مراسم گوناگون در سر تا سر جهان کسب کرده ، به دلیل مبازره با سرطان سینه و پیوستن به حامیان این سرطان نیز محبوبیت دارد. او در سال 2005 به سرطان خود آگاه شد و همین موضوع باعث شد او برای مدتی تورهای خود را کنسل کرده و از دنیای هنر فاصله بگیرد. پس از انجام عمل جراحی و آغاز دوره شیمی درمانی مینوگ به فرانسه رفت و در آنجا درمان خود را ادامه داد. افتتاح برند عطر و ادکلن او مصادف بود با رهایی او از چنگال بیماری و پیوستن او به حامیان مبارزه با سرطان سینه. 

بیشتر
نمایش 1 - 5 از 5 آیتم
نمایش 1 - 5 از 5 آیتم

کد QR

محصولات بازدیدشده

محصولی وجود ندارد

منو

مقایسه 0