محصولات الیزابت آردن (Elizabeth Arden)

الیزابت آردن

الیزابت آردن (Elizabeth Arden) یک برند امریکایی عطر و ادکلن، لوازم آرایشی و محصولات مراقبت از پوست است که توسط کارآفرین کانادایی Florence Nightingale Graham در سال 1910 آغاز به کار کرده است. گراهام از الیزابت آردن به عنوان نام حرفه ای و همچنین نام شرکتش استفاده کرده است. تمرکز اصلی این شرکت بر روی محصولات مراقبت از پوست و لوازم آرایشی بود و اولین سالن خود در منهتن را باز کرد و خیلی زود پس از آن امپراطوری خود را به شهرهای بزرگ جهان گسترش داد.

الیزابت آردن یک نوآور در زمینه لوازم آرایشی و بهداشتی زنان بود، وی در معرفی لوازم آرایش چشم به زنان آمریکایی از پیشگامان بود.اولین عطر این شرکت Blue Grause بود که در سال 1934 معرفی شد.الیزابت آردن تا کنون بیش از 67 عطر و ادکلن را به بازار معرفی نموده است که از جدیدترین و پرطرفدارترین آنها می توان به سری گرین تی با عطرهایی چون الیزابت آردن گرین تی بامبو و الیزابت آردن گرین تی بلوسوم اشاره کرد.
عطر و ادکلن برند الیزابت آردن اصل در فروشگاه ارشاکو با قیمت مناسب ارائه می شود.

Elizabeth Arden مبتکر خستگی ناپذیر کانادایی-آمریکایی در سال 1884 در روستایی در کانادا متولد شد. وی پس از ترک تحصیل در رشته پرستاری به نیویورک نقل مکان کرد و به عنوان حسابدار در یک شرکت داروسازی مشغول بکار شد و ساعتها در آزمایشگاه مشغول به فراگیری ساخت مواد مراقبت از پوست بود. وی در سال 1910 اولین سالن زیبایی خود را در خیابان پنجم نیویورک افتتاح کرد و در سال 1912 برای یادگیری طراحی زیبایی به فرانسه رفت و موفق به تولید لوازم آرایشی چشم مدرن شد. در دهه 1930 فقط سه نام آمریکایی در تمام دنیا شناخته شده بود: Singer Sewing Machines ، Coca Cola و Elizabeth Arden . این کمپانی که متخصص در تولید لوازم آرایشی و بهداشتی بود در سال 1935 خط تولید عطر و ادکلن خود را با تولید محصولی به نام Blue Grass راه اندازی کرد و پس از آن محصولات دیگری مانند پوشاک را نیز ارائه کرد.


الیزابت آردن تا پایان عمرش یعنی تا سال 1966 مدیریت شرکتش را بر عهده داشت، اما پس از او چندین نفر جایگزین وی شدند تا در نهایت در سال 2003 شرکت FFI آن را به نام خود کرد. الیزابت آردن همچنان به تولید لوازم آرایشی و بهداشتی می پردازد، اما تمرکز خود را بر روی تولید عطر و ادکلن قرار داده و علاوه بر لیست بلند عطر های خود، عطر هایی با نام طراحان و افراد مشهور تولید کرده است. بسیاری از سالن های مدرن الیزابت آردن همچنان به کار خود ادامه می دهند.

بیشتر
نمایش 1 - 39 از 39 آیتم
نمایش 1 - 39 از 39 آیتم

محصولات بازدیدشده

محصولی وجود ندارد

منو

مقایسه 0