محصولات کارون (Carven)

Carven_banner

کارون (Carven) با نام کامل کارمن دو توماسو، متولد 1909، شرکت Carven را در سال 1945 تأسیس کرد. او فروشگاهی را در نزدیکی الیزه در پاریس -فرانسه تاسیس کرد. او بر روی رایحه ها، لوازم جانبی و مد و لباس برای زنان ریزه نقش تمرکز کرد. خلق طراح های ظریف او که از انگیزه های مسافرتی و هنری الهام گرفته بودند، توردوزی و گلدوزی بسیار ظریف و زیبایی داشتند و بسیار زنانه بودند.
کارون در پایان دهه 1960 همچنین لباس مردانه و مجموعه جواهرات را به تولیداتش اضافه کرد. از آن زمان، چند سالی بیشتر طول کشید تا این برند توانست طرفدارن خود را پیدا کند. طرح های او به ویژه در ژاپن که زنان ریز نقش آن نمی توانستند از طرح های مد آن دوره استفاده کنند ، بسیار محبوب شد . زنان ژاپنی قدردان دو توماسو بودند که کردند مجموعه های زیبا را طراحی کرده است که کاملا با اندام کوتاه و باریک آنها متناسب است.
اولین عطر کارون با نام عطر زنانه ما گریف ( وینتیج ) در سال 1946 معرفی شد. چیپور سبز با یادداشت های گلدار بیش از 60 سال مورد علاقه بوده است. اولین عطر مردانه Carven با نام ادکلن کارون Vetiver  در سال 1957 راه اندازی شد. ترکیب اصلی یک چوب کریستالی با رایحه های غالب حاوی اسطوخدوس، نارنگی ماندارین، مریم گلی، دانه ریز و لیموبود که بسیار مورد استقبال قرار گرفت. 
از جدیدترین عطر وادکلن هایی که توسط این کمپانی در دهه اخیر ارائه شده است نیز می توان به روایحی چون عطر زنانه کارون لا ادو تویلت ، عطر زنانه کارون لپرفیوم ، عطر کارون زنانه لا ابسولو ، عطر مردانه کارون پیور هوم و ادکلن کارون مردانه لائه اینتنس اشاره نمود. 
در فروشگاه ارشاکو عطرر وادکلن برند کارون اصل با قیمت مناسب عرضه می گردد.

نمایش 1 - 8 از 8 آیتم
نمایش 1 - 8 از 8 آیتم

منو

مقایسه 0
021-55591338