محصولات آدولفو دومینگز (Adolfo Dominguez)

Adolfo_DominGguez_banner

آدولفو دومینگز (Adolfo Dominguez) در می 1950 در شهر اورنس اسپانیا متولد شد. وی در رشته ی فلسفه در دانشگاه سانتیاگو به تحصیل پرداخت . پدر آدولفو بوتیکی در شهر اورانس داشت و او از سال 1970 در حرفه ی پدر مشغول به فعالیت شد. در طی سال ها آدولفو فنون طراحی و دوخت لباس را فرا گرفت و سرانجام در سال 1981 بوتیک خود را در مادرید افتتاح نمود. آدولفو به سرعت توانست نام تجاری خود را در اقصی نقاط جهان مطرح نماید. او در راه توسعه ی کمپانی خود خطوط تولید جواهرات ، عطر و ادکلن ، لوازم ورزشی را نیز به مجموعه ی لباس های زنانه و مردانه برند خود افزوده است.  
نخستین عطر آدولفو با نام ادکلن آدولفو دومینگز مردانه در سال 1990 معرفی شد و در سال 1995 نیز نخستین رایحه ی زنانه ی این برند با نام عطر آدولفو دومینگز آگوا فرسکا دی رزاز روانه بازار گردید. او تا سال 2017 توانست 31 رایحه را به مجموعه ی خود اضافه نماید. 

در فورشگاه ارشاکو عطر وادکلن برند آدولفو دومینگز اصل با قیمت مناسب عرضه می شود. 

آدولفو دومینگز اولین طراح بین المللی لباس اسپانیا است که توانسته برند خود را با نام خود به شهرت برساند. فروشگاه های او به سرعت درسر تا سر جهان در حال گسترش هستند . از ویژگی های طراحی دومینگز می توان به ظرافت طرح ها ، کاربردی بودن آنها و البته غیر رسمی بودنشان اشاره نمود. طراحی های آدولفو همراه فوق العاده و پرطرف دار می باشند. 

بیشتر
نمایش 1 - 1 از 1 آیتم
نمایش 1 - 1 از 1 آیتم

محصولات بازدیدشده

محصولی وجود ندارد

منو

مقایسه 0