محصولات الیزابت تیلور (Elizabeth Taylor )

elizabeth-taylor-banner

الیزابت تیلور (Elizabeth Taylor ) با نام کامل الیزابت رزموند تیلور در فوریه 1932 به دنیا آمد. او بازیگر سرشناس یهودی‌تبار آمریکایی و برندهٔ دو جایزه اسکار برای بهترین بازیگری بود. وی از مشهورترین بازیگران انگلیسی-آمریکایی سینمای هالیوود بود که لقب سلطنتی '''دیم''' را نیز به خود اختصاص داده بود. الیزابت فعالیت هنری خود را از سن 12 سالگی و با بازی در فیلم ولوت ملی آغاز کرد. وی با بازی در فیلم‌هایی چون کلئوپاترا (1963 ، چه کسی از ویرجینیا وولف می‌ترسد (1966) و گربه روی شیروانی داغ (1958) به یکی از مشهورترین و محبوب‌ترین چهره‌های سینمای جهان تبدیل شد. 
الیزابت خط تولید عطر و ادکلن خود را در سال 1988 افتتاح نمود و تا پایان حیاتش 17 رایحه را در این مجموعه وارد کرد. نخستین طر این برند عطر زنانه الیزابت تیلور پاشن بود که با رایحه ای گرم و تلخ معرفی گردید. یک سال پس از آن نیز نخستین رایحه ی مردانه ی این برند با نام عطر الیزابت تیلور پاشن مردانه روانه ی بازار شد. از جمله محبوب ترین های الیزابت می توان به عطر زنانه الیزابت تیلور اسپارکلینگ وایت دیاموندز ،  عطر زنانه الیزابت تیلور فوراور ، عطر زنانه الیزابت تیلور بلک پرلز و عطر زنانه الیزابت تیلور دیاموندز اند روبیس اشاره نمود.

در فروشگاه ارشاکو عطر و ادکلن برند الیزابت تیلور اصل با قیمت مناسب عرضه می گردد. 

الیزابت در لندن به متولد شد. پدرش دلال هنری و مادرش بازیگر و هر دو آمریکایی بودند. به همین دلیل او دارای تابعیت دوگانه آمریکایی–بریتانیایی بود. او در کودکی، هنگام جنگ جهانی دوم همراه خانواده اش به لس آنجلس مهاجرت کرد و بازیگری را از ۹ سالگی آغاز نمود. سالها بعد به دلیل بازی تیلور در برترین های هالیوود به او لقب دوران طلایی هالیوود داده شد. الیزابت 8 بار ازدواج کرد و دو فرزند از ازوداج دوم خود با مایک ویدلینگ و دو فرزند نیز از ازدواج چهارمش با ریچارد برتون دارد. 
الیزابت تیلور در سال 2011 در سن 79 سالگی بر اثر عارضه ی قلبی در گذشت.

بیشتر
نمایش 1 - 14 از 14 آیتم
نمایش 1 - 14 از 14 آیتم

محصولات بازدیدشده

محصولی وجود ندارد

منو

مقایسه 0