محصولات کاور اف ایکس (Cover FX)

banner_coverfx

کاور اف ایکس (Cover FX) یک شرکت تولید کننده لوازم آرایش و گریم امریکایی است که با تولید محصولت بی نظیرش تحولی عظیم در این عرصه به وجود آورده است. کاور اف ایکس با فرمول های با کارایی بالا را با تعهدی برای ارائه محصولات ابتکاری و قابل تنظیم ایجاد می کند. در میان نفوذگران و متخصصین زیبایی، فرمولهای این کمپانی برنده جوایز متعددی گرده است. هایلایتر کاور ایکس ( هایلایتر مایع کاور اییکس ) یکی از اصلی ترین محصولات این کمپانی است که در 40 رنگ و در سه گروه رنگی تولید می گردد. هایلایتر Cover fx پوششی بی نظیر را برای یک آرایش بی نقص ممکن می سازد.
محصولات آرایشی کاور اف ایکس با موادی با کیفیت بسیار بالا غنی شده اند و بدون پارابن ها، عطر، گلوتن، روغن معدنی و تالک می باشند. این محصولات حاوی فرمول های گیاهی است که هر کس می تواند از آن استفاده نماید. 
محصولات کاور اف ایکس با داشت سطحی بسیار بالاتر از استاندارهای جهانی تولید می شوند . این کمپانی محصولاتی از جمله ست کامل گریم را نیز با طیف رنگی بسیار متنوع تولید می کند.
فروشگاه ارشاکو لوازم آرایش و گریم برند کاور اف ایکس اصل را با قیمت مناسب عرضه می نماید. 

یکی از ویژگی های منحصر به فرد کمپانی کاور اف ایکس ، تولید بر اساس سفارش مشتری است. این کمپانی این امکان را فراهم آورده تا هر کس بتواند محصولاتی کاملا مطابق با رنگ پوست خود را داشته باشد. کاور اف ایکس با هدف افزایش اعتماد به نفس و همچنین فراهم ساخت یک آرایش آسان اما بی نقص قدم در این رصه هاده و تا کنون توانسته با ارائه ی محصولاتی منحصر به فرد ، گوی سبقت را از سایر رقبایش برباید.

بیشتر
نمایش 1 - 5 از 5 آیتم
نمایش 1 - 5 از 5 آیتم

منو