شاخه‌ها

محصولات نوایا زاریا (Novaya Zarya)

novaya-zarya-banner

نوایا زاریا (Novaya Zarya) یک کمپانی روسی است که فعالیت خود را در زمینه ی تولید عطرو ادکلن و لوازم آرایش از سال 1861 آغاز نمود . نوایا زاریا پیش از انقلاب روسیه در سال 1917 ، با نام هانری بروکارد فعالیت داشت و پس از آن نام خود را به نوایا زاریا تغییر داد. این کمپانی با سابقه ی روسی بیش از 230 رایحه را در کلکسیون محصولات خود دارد که از قدیمی ترین آنها می توان به عطر هایی چون عطر زنانه نوایا زاریا مسکو رد و عطر زنانه آنا کارنینا نوایا زاریا اشاره نمود . 
در فروشگاه ارشاکو عطر و ادکلن برند نوایا زاریا اصل با قیمت مناسب عرضه می گردد. 

برند نوایا زاریا در آغاز فعالیت خود به تولید صابون های معطر پرداخت و با استفاده از تبلیغات هوشمندانه توانست خیلی زود به شهرت دست یابد . این کمپانی که پس از هانری بروکارد توسط پسرش مدیریت شد ، با روش های رقابتی و گسترش کارخانه توانست مراکز فروشی در امریکا برای محصولاتش دایر نماید. 
نوایا زاریا با خلاقیت و نبوغ خود توانست در میان درباریان و اشراف به محبوبیت برسد و در حال حاضر نیز لقب برند سلطنتی را به همراه دارد. این کمپانی در تهیه عطر و ادکلن های خود با عطرسازان شهیری چون Ivan Orluyk, David Graber, Auguste Michel, Alla Belfer, Marina Stepanova, Pavel Ivanov و Victoria Merkulova همکاری داشته است . 

بیشتر
نمایش 1 - 1 از 1 آیتم
نمایش 1 - 1 از 1 آیتم

کد QR

محصولات بازدیدشده

محصولی وجود ندارد

منو

مقایسه 0