شاخه‌ها

محصولات بالنسیاگا (Balenciaga)

balenciaga-banner

بالنسیاگا (Balenciaga) برندی است اسپانیایی که در سال 1919 توسط کرستوبال بالنسیاگا تاسیس گردید . وی ابتدا به طراحی و دوخت لباس زنانه مشغول شد و خیلی زود توانست به یکی از برترین طراحان لباس های سفارشی مبدل گردد به طوری که کریستین دیور از او به عنوان " استاد همه" نام برده است . برند بالنسیاگا به سرعت شعب خود را در سر تا سر اسپانیا افتتاح نمود و توانست به یکی از طراحان سلطنتی تبدیل شود . بالنسیاگا پس از گسترش کمپانی خود در زمینه ی تولید اناوع پوشاک ، کیف ، کفش و .. در سال 1947ذ خط تولید عطر و ادکلن خود را نیز راه اندازی نمود و تا سال 2018 بیش از 30 رایحه را به کلکسیون روایح خود افزود. از جمله جدیدترین عطر و ادکلن های این کمپانی می توان به عطر بالنسیاگا زنانه ال ادو رز ، عطر زنانه بالنسیاگا پاریس و ادکلن بالنسیاگا زنانه فلوروبوتانیکا اشاره نمود.

در فروشگاه ارشاکو عطر و ادکلن برند بالنسیاگا اصل با قیمت مناسب عرضه می گردد.   

بالنسیاگا فروشگاه خود را در سال 1937 در پاریس افتتاح کرد و با ارائه ی طرح هایی خلاقانه مانند حذف کمر از روی لباس ، توانست در بحبوحه ی جنگ جهانی نیز مشتریان خود را از اقصی نقاط جهان به سمت فروشگاهش بکشاند. از جمله ابداعات بالنسیاگا می توان به ابداع تونیک در سال 1955 و دامن های پفی در سال 1957 اشاره نمود .
کریستوبال بالنسیاگا فعالیت خود خود را در سال 1968 تعطیل کرد و 4 سال پس از آن نیز دار فانی را وداع گفت . در سال 1986 جکی بوگارت رسما نام بالنسیاگا را مجددا زنده نمود و با راه اندازی مجدد کمپانی توانست به محبوبیت گذشته را به بالنسیاگا باز گرداند. 

بیشتر
نمایش 1 - 3 از 3 آیتم
نمایش 1 - 3 از 3 آیتم

کد QR

محصولات بازدیدشده

محصولی وجود ندارد

منو

مقایسه 0