محصولات تد لاپیدوس (Ted Lapidus)

تد لاپیدوس

تد لاپیدوس  (Ted Lapidus)، توسط ادموند تد لاپیدوس در سال 1951 در فرانسه تاسیس شد. تد از والدینی روس و مهاجر بود و در سال 1929 در پاریس متولد شد. او دوره کارآموزی خیاطی را با کریستین دیور گذراند و پس از آن در سن 22 سالگی برند خود را معرفی نمود. Vu اولین عطر تد لاپیدوس بود. عطری مردانه که در سال 1975 با همکاری L'Oreal وارد بازار شد. این برند تا کنون 31 عطر و ادکلن را به بازار معرفی نموده است که از آخرین محصولاتش می توان به عطر زنانه تد لاپیدوس کریشن دی مینوت با رایحه خوراکی و شیرین،  عطر مردانه تد لاپیدوس پور اوم گلد اکستریم با رایحه تلخ و خوراکی و همچنین عطر مردانه تد لاپیدوس پور هوم اسپرت با رایحه تند و خنک اشاره داشت.
عطر و ادکلن برند تد لاپیدوس اصل در فروشگاه ارشاکو با قیمت مناسب ارائه می شود.
 

تد لاپیدوس  (Ted Lapidus)با برداشتن جنسیت از روی لباس ها سبکی جدید را در دهه 60 ارائه کرد که موجب انقلابی در صنعت مد و پوشاک شد. طراحی های او اغلب دارای تم های سافاری و المان های نظامی نظیر سر دوشی بود  همچنین وی در فراگیر کردن شلوار جین ، این چنین که امروزه مورد استفاده است ، نقش به سزایی ایفا کرد.
لاپیدوس محبوبیت ویژه ای برای ستارگان آن زمان از جمله توییگی، بریژیت باردو، آلن دلون ، بیتلز و به ویژه جان لنون داشت. به طوری که در آلبوم
Abbey Road لنون نام طراح کت و شلوار سفیدش ، لاپیدوس قید شده است. همچنین لاپیدوس بود که توییگی را متقاعد کرد کت و شلوار و کراوات را جایگزین دامن های کوتاه معمولی اش کند.
 Lapidus  همچنین برای استفاده از تکنیک های تولید بازار انبوه مورد توجه است، چرا که به این ترتیب توانسته محصولات خود را برای مصرف کننده مقرون به صرفه تر سازد. تولید لوازم جانبی لاپیدوس در دهه 1970 گسترش یافت و او اولین عطر خود را با همکاری L'Oreal تولید نمود. در سال 1989 الیور پسر تد، مسئولیت را بر عهده گرفت و در سا ل2000 رسما تولید لباس را متوقف نمود و فقط بر تولید لوازم جانبی و عطر و ادکلن متمرکز گشت. تد لاپیدوس در سال 2008 درگذشت.

بیشتر
نمایش 1 - 17 از 17 آیتم
نمایش 1 - 17 از 17 آیتم

محصولات بازدیدشده

محصولی وجود ندارد

منو

مقایسه 0