محصولات تامی باهاما (Tommy Bahama )

tommy-bahama-banner

تامی باهاما (Tommy Bahama ) یکی از شرکت های تابعه ی صنایع آکسفورد است که در زمینه ی مد و سبک زندگی فعالیت دارد. تاپی باهاما فعالیت خود را با چاپ بر روی پارچه های ابریشمب آغاز نمود و پس از آن تولیدات خود را به محصولاتی چون لباس شنا، کفش، جین، لوازم جانبی، ساعت، چتر، عطر و حتی لوازم خانگی گسترش داد. 
این برند نخستین عطر خود را در سال 2005 معرفی نمود . عطر زنانه تامی باهاما و ادکلن تامی باهاما من نخستین روایحی بود که توسط این کمپانی به بازار جهانی عره گردید. این کمپانی تا سال 2017 توانسته بیش از 20 رایحه را به کلکسیون عطر و ادکلن خود اضافه نماید . روایح تامی باهاما با همکاری  Raymond Matts, Annie Buzantian, Ilias Ermenidis, Jean-Claude Delville و Harry Fremont تولیدمی شوند. 
در فروشگاه ارشاکو عطر و ادکلن برند تامی باهاما اصل با قیمت مناسب عرضه می شود. 

تامی باهاما برای تکمیل برند خود ، رستوران های تامی باهاما را در مکان های اصلی فلوریدا، کالیفرنیا و هاوایی باز گشایی کرد.  از سال 2007 این شرکت دارای برندی اختصاصی خود برای فروش است! معامله با لیگ حرفه ای بیسبال ایالات متحده آمریکا در سال 2009 توسط مدیران شرکت شیوه زندگی امضا شده است. از آن زمان، تامی باهاما تولید کننده تی شرت های تبلیغاتی محدود با لوگوهای برند می باشد. محصولات مارک را می توان در فروشگاه های مد روز و چند فروشگاه مجزا در ایالات متحده خریداری کرد. 


بیشتر
نمایش 1 - 1 از 1 آیتم
نمایش 1 - 1 از 1 آیتم

منو

مقایسه 0
021-55591338