محصولات مونا دی اوریو (Mona di Orio)

Mona-di-Orio-banner

مونا دی اوریو (Mona di Orio) یک خانه ی عطر لوکس هلندی است که توسط  Mona Di Orio و Jeroen Oude Sogtoen تاسیس شد. مونا دی اوریو عطرسازی را به صورت کلاسیک نیز ادموند رودنیتسکا آموخت. آموزش او بیش از 15 سال طول کشید و پس از آن اوریو برند خود را با همکاری شریکش در سال 2004 افتتاح نمود. 
عطرهای لاکچری او بسیار مورد توجه قرار گرفت و خیلی زود به یک نام تجاری موفق در این عرصه تبدیل شد. عطر مونا دی اوریو ویولت فیومی و عطر مونا دی اوریو اود اسمانتوس از جمله شاهکارهای او به شمار می آید. خانه ی عطر لاکچری مونا دی اوریو تا سال 2017 توانسته 21 رایحه ی بی نظیر را معرفی و تولید نماید.
در فروشگاه ارشاکو عطر و ادکلن برند مونا دی اوریو اصل با قیمت مناسب عرضه می گردد.  

Mona با ساخت فرمول ها، ترکیبات و عطرهایی که الهام گرفته از هنر مینیمالیست (ساده گرایی) بودند، و در آنها از با کیفیت ترین مواد اولیه هم استفاده شده بود، توانست به هویت و اعتبار بی نظیری دست یابد. او ابتدا فعالیت خود را با طراحی لباس آغاز کرد و پس از آن به طراحی داخلی روی آورد. او در حال طراحی هتل و برند لوازم آرایش خود بود که در سال 2004 برند عطر و ادکلن خود را نیز افتتاح کرد. مونا دی اوریو در سال 2011 در سن 42 سالگی به طور ناگهانی درگذشت و تولید عطرهای زیبای او توسط شریکش ادامه پیدا کرد. 


بیشتر
نمایش 1 - 5 از 5 آیتم
نمایش 1 - 5 از 5 آیتم

کد QR

محصولات بازدیدشده

محصولی وجود ندارد

منو

مقایسه 0
021-55591338