محصولات آنتونیو آلساندریا (Antonio Alessandria)

Antonio-Alessandria-banner

آنتونیو آلساندریا (Antonio Alessandria) در کاتیای سیسیل در مارس 1971 به دنیا آمد. او با مادر و خواهرش بزرگ شد. مادرش مدیریت یک آتلیه مد را بر عهده داشت و خواهرش هنرجوی ممتاز پیانو بود. این محیط خواص بستری را برای رشد و شکوفایی آنتونیو فراهم نمود . او از دوران کودکی حواس قویی داشت و همین امر سبب ورود او به دنیای عطر و ادکلن در بزرگسالی آنتونیو را فراهم آورد. محیطی سرشار از موسیقی ، مد و عطر موجب شده بود که آنتونیو تمام اوقات خود را با عطر ها سپری نماید. اما این شیفتگی و عطش سیری ناپذیر به عطر و عطرسازی در وی او را برای تحصیل در این رشته مجاب نکذد و آلساندریا رشته ی مهندسی الکترونیک را برای ادامه تحصیل انتخاب نمود . مسیر شغلی آنتونیو نیز از عطرسازی جدا بود ، وی در یک کمپانی بزرگ قطعات نیمه رسانا مشغول به کار گردید. رویاهای کودکی و عشق او به روایح پس از سالها زندگی عادی آنتونیو را وادار کرد تا به به رویای کودکی خود جامه ی عمل بپوشاند. او دوره های عطر سازی را در موسسات معتبر ایتالیا و فرانسه گذراند و با بهره گیری از ایده ها و آموزش های عطرسازان مستقل و جسور معاصر سرانجام در سال 2005 فروشگاه عطر خود را در کاتیا افتتاح کرد. او با تولید عطرهایی هنری و مفهوم گرا توانست به سرعت به شهرت دست پیدا نماید. وی با معرفی سه عطر ویژه ی خود با نام های عطر مشترک زنانه مردانه آنتونیو آلساندرا نویت روغ ، عطر مشترک زنانه مردانه آنتونیو آلساندریا ناکر بلانچ و عطر مشترک زنانه مردانه آنتونیو آلساندریا نویر آبسور در سال 2014 ، رسما ثبت برند خود را اعلام نمود. 

در فروشگاه ارشاکو عطر و ادکلن برند آنتونیو آلساندریا اصل با قیمت مناسب عرضه می گردد.

آنتونیو آلساندریا در گروه عطرسازانی قرار دارد که در خلق آثار خود نهایت وسواس و سخت گیری بکار می برند و ساخت ترکیبی که پرداختی عمیق و دقیق به ایده ها و فضاهای مورد نظر وی را به بهترین شکل ارائه دهد، برای او بسیار مهم تر از مسائلی همچون موفقیت های تجاری و یا محدودیت در بکارگیری مواد اولیه است. آنتونیو آلساندریا تا سال 2017 سه رایحه ی دیکر را نیز به مجموعه ی خود اضافه نمود که هر سه رایحه نیز مانند عطرهای قبلی مشترک میان بانوان و آقایان می باشند. 

بیشتر
نمایش 1 - 3 از 3 آیتم
 • عطر و ادکلن زنانه و مردانه آنتونیو آلساندریا نیوت...

  آنتونیو آلساندریا (Antonio Alessandria)

  5,646,000تومان در صورت سفارش از خارج از کشور وارد می شود
  پرداخت هزینه پس از دریافت کالا (سراسر کشور)  : برای خرید عطر و ادکلن زنانه و مردانه آنتونیو آلساندریا Nuit Rouge کافی است تماس بگیرید و یا کد 7608 را به شماره 30007006008000 پیامک کنید.
  - +
 • عطر و ادکلن زنانه و مردانه آنتونیو آلساندریا نویر...

  آنتونیو آلساندریا (Antonio Alessandria)

  5,651,000تومان در صورت سفارش از خارج از کشور وارد می شود
  پرداخت هزینه پس از دریافت کالا (سراسر کشور) :  برای خرید عطر و ادکلن زنانه و مردانه آنتونیو آلساندریا Noir Obscur کافی است تماس بگیرید و یا کد 7610 را به شماره 30007006008000 پیامک کنید.
  - +
 • عطر و ادکلن زنانه و مردانه آنتونیو آلساندریا...

  آنتونیو آلساندریا (Antonio Alessandria)

  5,651,000تومان در صورت سفارش از خارج از کشور وارد می شود
  پرداخت هزینه پس از دریافت کالا (سراسر کشور)  : برای خرید عطر و ادکلن زنانه و مردانه آنتونیو آلساندریا Nacre Blanche کافی است تماس بگیرید و یا کد 7609 را به شماره 30007006008000 پیامک کنید.
  - +
نمایش 1 - 3 از 3 آیتم

منو

مقایسه 0
021-55591338