محصولات دکتر گریتی (Dr. Gritti)

Dr-Gritti-banner

دکتر گریتی (Dr. Gritti) در سال 2010 توسط لوکا گریتی و به دستور تولید کنندگان عطرهای آن یعنی خاندان گریتی؛فعالیتهای خود را آغاز نمود. برندی جدید که همچون دیگر خانه های عطر ایتالیایی به دنبال خلق آثار بویایی هنری و مفهوم گرا می باشد. خانواده ی گریتی با راه اندازی این خانه؛ قصد احیای فرمولهای طراحی شده توسط یکی از اجداد خود با نام آلوایز (لود ویکو) گریتی را دارند. کسی که از پیشگامان تولید نت های بویایی محرک و انگیزاننده ی احساسات به شمار می رود.
دکتر گریتی یکی از تولید کنندگان عطرهای نیش در جهان است که از آغاز فعالیتش تا سال 2018 توانسته 28 رایحه ی اعجاب انگیز را در مجموعه ی خود وارد نماید. عطر زنانه و مردانه دکتر گریتی آنتالیا نخستین عطر این کمپانی بود که توانست نظر بسیاری را به خود جلب نماید. پس از دو سال وقفه محصول دوم این کمپانی با نام عطر زنانه دکتر گریتی دمسگس در سال 2012 روانه ی بازار شد. از دیگر محصولات منحصر به فرد این کمپانی می توان از عطرهایی چون ادکلن فانوس دکتر گریتی با رایحه مشترک ، عطر مشترک زنانه مردانه دکتر گریتی لودی و عطر مشترک زنانه مردانه دکتر گریتی سراج نام برد. 
در فروشگاه ارشاکو عطر های کمیاب دکتر گریتی اصل با قیمت مناسب عرضه می گردد. 

آلوایز گریتی ، فرزند سفیر ونیز در دربار عثمانی ، که در استانبول رشد کرد و تحصیلات عالی  خود را در ونیز به اتمام رساند ، مورد توجه وزیر اعظم عثمانی قرار گرفت و یکی از شرکای تجاری وزیر اعظم عثمانی شد. همچنین حمایت او از شاه جان اول؛پادشاه مجارستان او را به یکی از مهم ترین چهره های دربار مجارستان تبدیل کرد و بدین ترتیب ، گریتی بعنوان سفیر بین امپراطوری مجارستان و سلطان عثمانی شناخته شد.زندگی پر فراز و نشیب آلوایز با بالا گرفتن شورشهای گسترده  در اقصی نقاط امپراطوری روم و نیز متهم شدن وی به اقدامات تجزیه طلبانه علیه امپراطوری ، دچار تنش های بسیار گشت و سر انجام به قتل رسید.


پزشک حاذق؛شیمیدان و جهانگردی که فرای این صفات بسیار خلاق و حیله گر بود. دسیسه چینی ها؛ انحطاط و نو آوریهای آلوایز خاندان اشرافی گریتی را به پای میز محاکمه کشاند اما جدا از زندگی پر از چالش آلوایز ، دوران حیات او دستاورد مهمی بهمراه داشته است!

بیشتر
نمایش 1 - 10 از 10 آیتم
نمایش 1 - 10 از 10 آیتم

کد QR

محصولات بازدیدشده

محصولی وجود ندارد

منو

مقایسه 0
021-55591338