محصولات ولنای (Volnay)

Volnay-banner

ولنای (Volnay) در پاریس برای اولین بار در سال 1919 راه اندازی شد . عطر زنانه ولنای یاپانا و عطر ولنای برام دی هیور با رایحه ی مشترک زنان و مردان نخستین روایحی بود که از این کمپانی در سال 1922 معرفی شد. از کمپانی پس از از موفقیت در روایح اولیه ، در سال 1925 ادکلن ولنای زنانه پرلرت و عطر مشترک ولنای ایتویل دی اور را نیز تولید نمود و پس از آن فعالیت این خانه ی عطر فرانسوی متوفق گردید. در سال 2013 مسئولیت ولنای به امیلی بورژوییس سپرده شد و او نیز با باز آفرینی روایح قبلی با ظرافتی وصف نشدنی ، تاریخچه ی ولنای را برای همگان باز خوانی نمود. این سفر در طول زمان به او اجازه داده است مواد اولیه فراموش شده را کشف کند و  فرمول های اصلی و ارزشمندی را از اسرار روایح قدیمی برای به اشتراک گذاشتن با مصرف کنندگان مدرن به ارمغان آورد.
ولنای پس از باز سازی هنرمندانه ی روایح قدیمی تا سال 2017 توانسته 4 رایحه ی فوق العاده ی دیگر را نیز به کلکسیون خود اضافه نماید. 
در فروشگاه ارشاکو عطر و ادکلن برند ولنای اصل با قیمت مناسب عرضه می گردد. 

تمام عطر و ادکلن های Volnay دارای یک لینک بویایی با پایه ای به نام "4092" است که شامل گل رز پودری، وانیل و گل میخک است و این ویژگی به امضای ولنای بر محصولاتش مبدل گردیده است.بورژوییس توانست با عطر هایش خلاقیت خود را به به نمایش در بیاورد و زیبایی بی نظیر را به ارمغان بیاورد که صاحب نظران این صنعت را شگفت زده کند. 

بیشتر
نمایش 1 - 5 از 5 آیتم
نمایش 1 - 5 از 5 آیتم

کد QR

محصولات بازدیدشده

محصولی وجود ندارد

منو

مقایسه 0
021-55591338