محصولات رالف لورن (Ralph Lauren)

رالف لورن

رالف لورن (Ralph Lauren) یک طراح مد روز آمریکایی است که به خاطر محبوب ترین خط تولیدش ،پولو و دیگر خطوط تولید لباس، لوازم جانبی و دکور خانه شناخته می شود. این شرکت که در سال 1967 تاسیس شد کار خود را با تولید کراوات آغاز نمود و توانست در مدت کوتاهی رشد کرده و بوتیک خود را دو سال بعد در  Bloomingdale  افتتاح نماید. رالف لورن نخستین  فروشگاه مستقل خود را در بورلی هیلز در سال 1971 افتتاح کرد و در همان سال اولین خط تولید لباس زنانه پولو را راه اندازی نمود. این برند در اواخر دهه 70 و اوایل دهه 80 به عنوان یک سبک مدرن و محبوب شناخته شد. رالف لورن در سال 1978 با همکاری L'oreal  اولین عطر زنانه خود را با نام لورن معرفی کرد و پس از آن عطر مردانه لورن چاپس و عطر زنانه رالف لورن Tuxedo را در سال 1979 تولید نمود . این برند تا کنون 79 عطر و ادکلن را به بازار عرضه نموده است که از پر طرفدارترین آنها می توان به عطر رالف لورن بلک تولید سال 2006 و عطر زنانه رالف لاو در سال 2016 اشاره کرد.
عطر و ادکلن برند رالف لورن اصل در فروشگاه ارشاکو با قیمت مناسب ارائه میشود.

برخی از نام های تجاریی برند پولو POLO که رالف لورن محصولات خود را تحت آنها ارائه می دهد عبارتند از Purple Label, Black Label, Blue Label, Polo Ralph Lauren, Polo Denim, Polo Golf, Ralph by Ralph Lauren, Rugby Ralph Lauren
همچنین کمپانی لورن جینز و رالف لورن گلف نیز با تولیداتشان در صدد هستند تا لباسهای وزرشی را به سبک کلاسیک امریکایی پیوند دهند.
این شرکت که از سال 1978 عطر و ادکلن را به تولیدات خود افزوده است همچنان به تولید عطرهای معروف برای مردان و زنان از عطرهای سافاری دهه 90 تا مدرن ترین رایحه های قرن 21 ادامه می دهد.

بیشتر
نمایش 1 - 37 از 37 آیتم
نمایش 1 - 37 از 37 آیتم

محصولات بازدیدشده

محصولی وجود ندارد

منو

مقایسه 0