شاخه‌ها

محصولات تئو کابنل (Teo Cabanel)

تئو کابنل (Teo Cabanel) در سال 1893 توسط یک دکتر و شیمیدان فرانسوی به نام Jean-Francois Latty در الجزیره تاسیس شد. او با ارائه ی اسناس هایی بی نظیر که از گیاهان تهیه شده بود ، توانست ادکلن های معتبری را تولید نماید. این موفقیت سبب شد تا در سال 1908 تئو کابنل به پاریس نقل مکان کرده و دفتر جدیدی را افتتاح نماید. کابنل به چهره ای محبوب در عطرسازی مبدل شد و توانست مورد توجه اشراف و خاندان سلطنتی قرار گیرد. پس از مرگ او دخترش راه او را ادامه داد. در سال 2000 با مرگ دختر کابنل ، یکی از مشتریان اداره امور را به دست گرفت و با در اختیار داشتن بیش از 150 فرمول ار روایح بی نظیر مربوط به سال های 1893 توانست حیاتی دوباره به خانه ی عطر تئو کابنل ببخشد.
فعالیت مجدد این کمپانی رسما از سال 2005 آغاز شد و تا سال 2017 توانست 10 رایحه ی بی نظیر را به دنیای عطر و ادکلن معرفی نماید که عطر تئو کابنل بارخان با رایحه ی مشترک زنان و مردان و عطر زنانه تئو کابنل آلاهین از جمله ی این روایح می باشند. 

در فروشگاه ارشاکو عطر و ادکلن برند تئو کابنل اصل با قیمت مناسب عرضه می گردد. 

فعالیت مجدد تئو کابنل و بازگشت این خانه ی عطر به دنیای مدرن را می توان مدیون کالین ایلاکو ، زن جوان و فرخنده ی فرانسوی ، دانست. او در سال 1981 در Fonteinebleau متولد شد، جایی که در حال حاضر دفتر مرکزی دفتر Teo Cabanel مستقر می باشد. کارولین در سن 22 سالگی با چالش ایجاد و مدیریت Teo Cabanel روبرو شد. Jean-François Latty نیز با کارولین در کانبل همکاری دارد . لاتی اولین آموزش های خود را در زمینه ی عطرها در سال 1965 به دست آورد و عمیقا به سنتهای عطر فرانسوی و کیفیت مواد تشکیل دهنده طبیعی متصل است.


بیشتر
نمایش 1 - 2 از 2 آیتم
نمایش 1 - 2 از 2 آیتم

منو

مقایسه 0
021-55591338