شاخه‌ها

محصولات تاور پرفیومز (Tauer Perfumes)

Tauer-Perfumes-banner

تاور پرفیومز (Tauer Perfumes) یک خانه عطر مستقل مستقر در سوئیس است که توسط اندی تئور در سال 2005 تأسیس شده است. اندی یک شیمیدان و یک عطرساز 100٪ خودآموز است که در ابتدا عطرسازی را صورت نیمه وقت می داد. اندی به خاطر عطرهایش - "مجسمه های معطر" که شامل مواد با کیفیت بالا و سازه های نوآورانه می باشد، شناخته شده است. او گفتگوهای باز و دوستانه با جامعه عطرسازان را از طریق رسانه های اجتماعی حفظ کرده است و این روند از اولین وبلاگش در سال 2006 شروع شده و در سال 2009 به پلتفرم جدید همکاری PERFUMism.com گسترش یافته است. اینترنت کمک کرده است تا عطرهای Tauer به یک فرقه جهانی تبدیل شوند نام تجاری و اندی تاور خود نیز به همان اندازه به خاطر استعداد قابل توجه و حمایت خود از صنعت عامیانه و مستقل عطر شناخته شده است.
تاور نخستین عطرهای او که در سال 2005 معرفی شدند عطر زنانه تائور پرفیومز له مارکو پور اله 01 و عطر مشترک زنانه و مردانه تاور پرفیومز ال ایر دیو دیسرت ماروکن 02 بود . او تا سال 2017 توانسته 28 رایحه بی نظیر و لوکس را به مجموعه ی خود اضافه نماید. عطر زنانه و مردانه تاور پرفیومز لون سام رایدر را می توان به عنوان آخرین های آن نام برد. 
در فروشگاه ارشاکو عطر و ادکلن برند تاور پرفیوز اصل با قیمت مناسب عرضه می گردد.

تاور در دهکده ای کوچک در سوئیس متولد شد و تمام کودکی و نوجوانی اش را در همان منطقه گذراند. پدرش در یک داروخانه مشغول به کار بود و او به واسطه ی شغل پدرش از کودکی با شیمی و داروسازی آشنا شد. او تحصیلات خود را در رشته ی بیولوژی مولکولی تا درجه دکتری ادامه داد و پس از آن به عنوان مدیر آی تی به صورت نیمه وقت مشغول به کار شد.
هنر اندی تاور در ترکیبات بی نظیری است که ارائه می دهد. او در روایحش اغلب از روایح شرقی ، رومانتیک و رازآلود استفاده می نماید و همین ویژگی موجب شده تا روایحی منحصر به فرد را در کارنامه اش داشته باشد. 


بیشتر
نمایش 1 - 8 از 8 آیتم
نمایش 1 - 8 از 8 آیتم

کد QR

محصولات بازدیدشده

محصولی وجود ندارد

منو

مقایسه 0